Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Kalendarz biegów przeszkodowych (OCR) na rok 2022 systematycznie się zapełnia. Znajdziecie go na eXtremalny.PL. Część organizatorów już podało terminy. A kiedy zrobią to pozostali?  Kiedy kalendarz opublikuje Barbarian Race, Hunt Run i inni? Tego dowiesz się z tego artykułu.

W dniu 23 października opublikowaliśmy artykuł pt. Kalendarz biegów przeszkodowych (OCR) na rok 2022 powoli się zapełnia. Zawierał on daty ogłoszonych już przyszłorocznych biegów z przeszkodami w Polsce. Od tego czasu ustaliliśmy, kiedy odbędą się biegi Vikings Run, wspólnie z Runmageddonem ogłosiliśmy termin ich szóstego biegu (zobacz: Runmageddon wraca na hałdy. Znamy datę kolejnego biegu w 2022 roku), dodaliśmy do kalendarza jeszcze kilka innych przeszkodowych eventów oraz jako pierwsi poinformowaliśmy o tym, że w 2022 roku w Polsce nie zostanie zorganizowany żaden Spartan Race (zobacz: To nie żart. W 2022 roku nie będzie Spartana!).

Tak na dzień 29 października prezentuje się kalendarz biegów przeszkodowych na rok 2022:

A pozostałe biegi? Jakie plany mają ich organizatorzy? Kiedy będą ogłaszać biegowy kalendarz na 2022 roku. Oto co ustaliliśmy.

Barbarian Race opublikuje kalendarz w pierwszej połowie listopada.

Adrenaline Rush OCR zaprezentuje plany na 2022 rok do końca listopada.

Hunt Run kalendarz poda w grudniu. Wtedy też mają wystartować zapisy. Organizator zapowiada, że będzie więcej biegów niż w 2021 roku.

Masakrator jeszcze nie ma planów, a na sygnał od organizatorów Armagedon Active, Runaway i jeszcze kilku innych biegów wciąż czekamy.

A co z Runmageddonem? Dotychczas zostało ogłoszonych 6 eventów. Kiedy poznamy daty pozostałych? Tak jak informowaliśmy przed kilkoma dniami, jest bardzo realne, że do końca listopada Runmageddon opublikuje daty wszystkich swoich przyszłorocznych biegów. A to nie jedyne informacje z Runmageddonu jakie mamy. Pozostałe opiszemy już wkrótce. Bądźcie więc cierpliwi i zaglądajcie na eXtremalny.PL.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany