Było pięć ogłoszonych biegów. Dziś jest ich już sześć. A możliwe, że do końca listopada poznamy daty wszystkich Runmageddonów w 2022 roku.

W czerwcu 2022 roku Runmageddon wraca na hałdy. Wraca na Śląsk. Największy organizator biegów przeszkodowych w Polsce właśnie odpalił kolejny przyszłoroczny event. Już szósty i na pewno nie ostatni.

W dniach 25-26 czerwca 2022 roku, w pierwszy weekend wakacji, odbędzie się Runmageddon Hałdy. Bieg w kopalnianej oprawie, na hałdach i z górniczymi elementami na trasie.

Podczas dwóch dni rywalizacji uczestnicy zmierzą się z formułami Intro, Rekrut i Classic. Dla młodszych uczestników organizatorzy przygotowali formuły Kids i Junior, a dla całych rodzin Family.

To nie koniec odkrywania przyszłorocznego kalendarza przez Runmageddon. Możliwe, że do końca listopada biegacze poznają pełny kalendarz biegów na 2022 rok. Dokładnie tak samo jak to miało miejsce przed rokiem, a więc głównie daty biegów, co pozwoli uczestnikom lepiej zaplanować swój biegowy kalendarz na przyszły rok.

Przeczytaj także: