Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Przejrzeliśmy kalendarz biegów i zawodów przeszkodowych na czerwiec 2021 roku, i wybraliśmy 5 ciekawych propozycji dla Was. Każda z nich jest atrakcyjna z innego powodu. Mamy nadzieję, że ten wybór Wam się spodoba. Dajcie znać w komentarzach pod tekstem.

Run4Challenge Wrocław (5 czerwca 2021)

Run4Challenge to bieg na dystansie 6 km po terenie stadionu we Wrocławiu. Sami organizatorzy określają go jako bieg przełajowy, ale nie wierzcie im! Chociażby dlatego, że przeszkodami będą schody. Gwarantujemy Wam, że po biegu długo będzie odczuwać wszystkie 3360 schodów, jakie spotkacie na trasie. A jak komuś to nie wystarczy, to może wybrać opcję biegu z obciążeniem. Dodatkową atrakcją będzie to, że będzie to bieg nocny.

Zapisać się na bieg można w dniu startu w godzinach 18:00-20:00. Pierwsze fale startują o 21:00.

 

Runaway Pępowo (19-20 czerwca 2021)

W przypadku tego biegu w zasadzie możemy powtórzyć całą argumentację ze stycznia 2020 roku, gdy robiliśmy zestawienie: 12 biegów z przeszkodami na (prawie) każdy miesiąc 2020 roku. Otóż, Runaway skradł serca biegaczy przeszkodowych w Polsce. Skradł je organizacją, przeszkodami i wsłuchiwaniem się w głosy zawodników serii Elite. Dlatego warto się na niego wybrać.

 

Biegun Ninja Festiwal Gdynia (19-20 czerwca 2021)

Biegun Ninja Festiwal to seria zawodów na krótkich torach przeszkód: Ninja Track i OCR100 PRO. Zarówno dla tych, którzy na przeszkodach zjedli zęby, jak o dla początkujących. Towarzyszyć będą im zawody Ninja Kids, pokazy i warsztaty. Dodatkową atrakcją będzie to, że spotkacie tam najlepszych zawodników, których później na jesieni będzie mogli oglądać w 4. odsłonie Ninja Warrior Polska.

 

BulletRun Myślenice (20 czerwca 2021)

Bullet Run to bieg przeszkodowy, w którym jedną z przeszkód jest strzelanie. Do wyboru są dystanse Sporty (5 km + 10 przeszkód + 7 strzałów) i Military (10 km + 20 przeszkód + 7 strzałów). Celne oko się przyda, bo za każde pudło jest kara czasowa. Ciekawostką w tym biegu jest również to, że trofeum dostajemy nie na mecie, ale na kilometr przed nią. I trzeba będzie z nim biec. A jest co dźwigać, bo waży ponad 4 kg.

Zobacz: w 2021 roku Bullet Run wystrzeli 3 razy!

 

Runmageddon Ełk (26-27 czerwca 2021)

Na runmageddonowej mapie Polski Ełk jest stałą miejscówką. Podobnie jak w latach poprzednich, można się spodziewać dobrej atmosfery, ciekawie zestawionej trasy, dużo wody oraz kajaków. Będzie też dużo biegania, bo w Ełku będzie jedna z nielicznych okazji, żeby odebrać medal za Hardcore’a (21 km + 70 przeszkód).

Fot. Runaway; Bullet Run, Biuro Prasowe Runmageddonu

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany