W 5. odcinku Ninja Warrior Polska z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód zmierzy się m.in. Marcin Banot i grupa ekstremalnych wspinaczy. Z torem zawalczy też aktor Jakub Zdrójkowski. 

We wtorek 28 marca o godzinie 20:05 telewizja Polsat wyemituje już 5. odcinek polskiej edycji Ninja Warrior. Z przeszkodami zmierzy się 28 uczestników, w tym 6 kobiet.

Uczestnicy najpierw zmierzą się oni ze składającym się z 6 przeszkód torem eliminacyjnym, a najlepsi z nich z torem półfinałowym, walcząc o 3 miejsca w wielkim finale. Dwóch najlepszych zawodników z toru eliminacyjnego, zmierzy się ze sobą na Power Tower, walcząc o bezpośredni awans do finału (z pominięciem półfinału).

Oto pełna lista uczestników 5. odcinka:

1. Marcin Banot


2. Alexis Landot


3. Leo Urban


4. Bartłomiej Wolny
5. Krzysztof Mika
6. Adam Przybył
7. Krzysztof Tarach
8. Mariusz Legierski
9. Damian Koń
10. Rajmund Flejmer
11. Dawid Biliński
12. Grzegorz Matyszewski
13. Jakub Gitlin
14. Łukasz Szecówka
15. Jarosław Czyżewski
16. Jakub Zdrójkowski
17. Szymon Kalinowski
18. Sebastian Kozłowski
19. Michał Wrzesiński
20. Szymon Michalski
21. Maciej Paluch
22. Marcin Trzepizur
23. Daria Wieczorek
24. Aleksandra Ozga
25. Aneta Ostrowska-Szczupaczyńska
26. Klaudia Burzyńska
27. Paulina Baran
28. Barbara Knade

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Gdzie oglądać Ninja Warrior Polska? Premierowy odcinek 7. sezonu polskiej edycji Ninja Warrior został wyemitowany we wtorek 28 lutego 2023 roku. Kolejne odcinki można oglądać w Telewizji Polsat we wtorki o godzinie 20:05.

Fot. Polsat

Przeczytaj także: