Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Co tam słychać w Runmageddonie? Łoo panie, dużo się dzieje. Praca wre jak w ulu, a social media zalewane są nowymi informacjami. Oto pięć ciekawych newsów z Runmageddonu.

Runmageddon Halloween

Największy bieg przeszkodowy w Polsce ma propozycję na tegoroczny Halloween. Właśnie ogłosił Runmageddon Halloween w dniu 29 października. Bieg odbędzie się w Warszawie (dokładna lokalizacja nie jest znana). Start będzie o godzinie 18:00. Trasa będzie mierzyć 5 kilometrów, a do pokonania będzie 20 przeszkód. Organizatorzy zachęcają, żeby na ten bieg włożyć odpowiedni halloweenowy strój.

źródło: FB Runmageddon

 

Zimowy Runmageddon Weteran

Sezon 2023 tradycyjnie rozpocznie się od Zimowego Runmageddonu w Warszawie. Będzie to okazja do zdobycia statuetki “Zimowego Weterana”. Wystarczy w weekend 4-5 lutego w Warszawie zaliczyć wszystkie 3 formuły: Rekrut, Classic i Hardcore.

źródło: FB Runmageddon

 

Runmageddon Kraków 2023

Runmageddonowy kalendarz na rok 2023 powoli zapełnia się kolejnymi imprezami. Łącznie zostało ich ogłoszonych już 4. Ostatnim był Runmageddon w Krakowie, który zaplanowany jest na 13 maja 2023 roku. Oprócz tego w kalendarzu na przyszły rok znajdziemy wspomnianą wyżej “zimową” Warszawę w lutym, Trójmiasto (15-16 kwietnia 2023) i Poznań (29-30 kwietnia 2023).

źródło: FB Runmageddon

 

Klaudia Szuba-Łata prowadzi w Superlidze 

Klaudia Szuba-Łata wygrała ostatni bieg Runmageddon Classic w Krakowie, po tym jak chwilę wcześniej zaliczyła swoje pierwsze podium w elicie na Spartanie i dużymi krokami zmierza w kierunku wygrania całej Superligi Runmageddonu 2022. Klaudia ma aktualnie 927,5 pkt. w Superlidze, wyprzedzając Dainiusa Liutkusa (920 pkt.), Wojciecha Brzoskwinię (827,5 pkt.) i Małgorzatę Szarugę (805 pkt.). Z wymienionej czwórki wydaje się też najpoważniejszą kandydatką do wygrania Finału Runmageddonu, który to bieg finalnie rozstrzygnie o rozkładzie miejsc w Superlidze.

źródło: FB Ebjoy by sport – OCR athlete & coach

 

Finał dla Ratowników

Skoro jesteśmy przy Finale Runmageddonu to podczas niego wystartuje specjalna seria dla Ratowników. Start będzie na dystansie Rekruta (6 km + 30 przeszkód) i na zasadach Open. Warunkiem wystartowania i uzyskania 50 proc. zniżki na start jest posiadanie konta w aplikacji RATOWNIK.

źródło: FB Runmageddon

Fot. Biuro Prasowe Runmageddonu

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany