Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Na 2 tygodnie przed Runmageddonem w Myślenicach o nocleg w samych mieście lub jego najbliższych okolicach jest bardzo trudno. Kto jeszcze nie zarezerwował sobie noclegu musi oswoić się z myślą, że będzie to opcja noclegu z dojazdem.

Runmageddon w Myślenicach to jedna z większych ekstremalnych imprez w Polsce. Biegi rozłożone są na 3 dni. Uczestnicy będą się zmagać z przeszkodami na dystansach Intro, Rekrut, Classic, Hardcore i Ultra. Kto do tej pory nie zarezerwował sobie noclegu w Myślenicach lub okolicy w terminie 4-6 maja, może z tym mieć już duży problem. Wolnych miejsc praktycznie nie ma.

Przejrzeliśmy trzy duże serwis rezerwacyjne: Booking.com, Nocowanie.pl i eholiday.pl. Za kryterium wyszukiwania przyjęliśmy pokój dla 1-2 osób w maksymalnej odległości 10 km od Myślenic, w terminie od 3 do 6 maja br. (3 noce).

  1. Booking.com: nie ma już żadnych ofert spełniających to kryterium. Najbliższy pokój można znaleźć w pensjonacie Stara Gawęda, znajdującym się 11,1 km od Myślenic. Łączny koszt za pobyt w dniach 3-6 maja to w tym przypadku 420 zł.
  2. nocowanie.pl: łącznie 3 oferty w cenach za nocleg od 150 zł do 365 zł .
  3. eholiday.pl: łącznie 4 oferty, a w tym 2. pokrywające się z ofertami z nocowanie.pl

Sytuacja wygląda znacznie korzystniej, jeżeli poszerzymy krąg poszukiwań do 25 km. Wówczas w grę wchodzą już noclegi zlokalizowane w Wieliczce, Skawinie czy podkrakowskich miejscowościach.

Dodatek (20.04.2018; godz. 09:31)

Proponowanym przez nas rozwiązaniem problemu noclegu w związku z Festiwalem Runmageddon w Myśleniach jest znalezienie go w Krakowie. Najlepiej w pobliżu krakowskiego dworca M.D.A. (Małopolskie Dworce Autobusowe) znajdującego się przy ulicy Bosackiej 18. Z tego dworca średnio co 15 minut w kierunku Myślenic odjeżdżają busy. I tak np. w sobotę 5 maja br. w godzinach 06:00-09:00 do Myślenic znajdziemy aż 33 połączenia, czyli średnio jedno co 5,5 minuty. Czas podróży to 38-45 minut, zaś ceny biletów zaczynają się od 5,50 zł.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany