Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Trening 24-godzinny? Dlaczego nie! W pierwszy weekend lipca tak odjechanego wyzwania podejmą się zawodnicy RMF4RT OCR oraz Coachowie RMF4RT Gladiators. Przez ostatnie dwie godziny każdy może się do nich dołączyć. My również tam będziemy.

Chcemy robić odjechane treningi, w nietypowych miejscach, w szalonych miejscach – mówi Rafał Płuciennik, założyciel drużyny RMF4RT Gladiators. Trening trwający równe 24 godziny idealnie się w to wpisuje. Szczególnie, że zostanie on zorganizowany na Kopcu Kościuszki w Krakowie.

Trening trwający 24 godziny to coś więcej niż wyzwanie. To walka ze zmęczeniem i przede wszystkim z własnymi słabościami.  To nie tylko sprawdzian kondycji i siły fizycznej, ale z uwagi na czas trwania sprawdzian psychiki.

Wyzwanie podjęli zawodnicy RMF4RT OCR oraz Coachowie RMF4RT Gladiators. W sobotę 6 lipca o godzinie 18:00, na terenie stacji RMF FM przy Kopcu Kościuszki w Krakowie (al. Waszyngtona 1), rozpocznie się trening, który zakończy się w niedzielę 7 lipca o tej samej godzinie.

Uczestnicy ćwiczyć będą parami lub trójkami w zależności od rodzaju ćwiczeń. Podczas każdego z zestawów ćwiczeń będzie można im kibicować na pętli biegowej o długości 600 m biegnącej wokół Kopca Kościuszki.

Rafał Płuciennik o drużynie RMF4RT Gladiators (/RMF FM)

[UPDATE] Ostatnie dwie godziny treningu (niedziela 7 lipca, godz. 16:00-18:00) są otwarte Cały trening jest otwarty dla wszystkich chcących aktywnie spędzić czas. Nie trzeba się rejestrować lub zapisywać. Wystarczy przyjść pod siedzibę radia RMF FM.

Podczas treningu będzie też można spotkać się i porozmawiać z fizjoterapeutami, dietetykami, a przede wszystkim z zawodnikami RMF4RT OCR i RMF4RT Gladiators.

Harmonogram Treningu 24H:

(na podstawie materiału prasowego)

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany