Nie ma co czekać na oficjalne ogłoszenie castingu do Ninja Warrior Polska. Już teraz wyślij swoje zgłoszenie do udziału w kolejnej edycji tego sportowego show. Może to właśnie Ty zostaniesz pierwszym Polakiem, który zdobędzie legendarną Górę Midoriayma.

Niesamowity finał 7. sezonu Ninja Warrior Polska na długo zostanie w pamięci widzów. Zaledwie pół sekundy zabrakło Janowi Tatarowiczowi do wciśnięcia buzzera na szczycie Midoriyamy i zostanie pierwszym polskim “Wojownikiem Ninja”. To jednak nie koniec emocji. Telewizja Polsat nakręci kolejne dwa sezony tego sportowego show.

Oficjalnego zaproszenia do zgłaszania się na casting do 8. i 9. sezonu Ninja Warrior Polska jeszcze nie ma, ale informacja o castingu (z informacją, że “trwa casting”) i formularz zgłoszeniowy są aktywne na stronie internetowej telewizji Polsat.

– Przygoda życia i nieprawdopodobne emocje! Nieważne czy jesteś amatorem, czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną, ponieważ z torem “Ninja Warrior Polska” może zmierzyć się każdy. Czekamy na Ciebie! – czytam na stronie Polsatu.

Zgłoszenie jest proste. O tym też można przeczytać w tej samej informacji. Trzeba mieć ukończone 18 lat, wypełnić krótki kwestionariusz i… czekać na telefon.

Jak zgłosić się do Ninja Warrior Polska?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie kwestionariusza. Dostępny jest on na stronie: www.polsat.pl/casting/ninja-warrior/

W zgłoszeniu podajemy swoje dane osobowe, dodajemy zdjęcia…

 

…a następnie opisujemy swoją “najbardziej barwną biografię”, odpowiadamy na kilka pytań i wysyłamy zgłoszenie.

Krok drugi: czekanie na telefon

Producenci programu po wstępnej weryfikacji odzywają się do wybranych osób i zapraszają na casting sprawnościowy oraz rozmowę przed kamerą. Niestety, jeżeli Twoje zgłoszenie nie przeszło wstępnej selekcji, nikt do Ciebie się nie odezwie.

Casting sprawnościowy

Kolejnym etapem będzie casting sprawnościowy. Składa się on z 8 zadań sprawnościowych,  sprawdzających chwyt, zwinność, siłę wyskoku, czy równowagę. Zostały one szczegółowe opisane w artykule: 8 wyzwań z castingu sprawnościowego do Ninja Warrior Polska.

Jak wygląda taki test sprawnościowy można też zobaczyć na zdjęciach z castingu do 2. sezonu polskiej edycji Ninja Warrior.

Elementem castingu jest też rozmowa z producentami przed kamerą. I to ten element należy uznać za kluczowy. Szczególnie dotyczy to osób, które pierwszy raz pojawią się w programie. Jeżeli jesteś zamknięty w sobie i mało komunikatywny to prawdopodobieństwo tego, że dostaniesz szansę na zmierzenia się z torem ninja są małe.

Kiedy casting sprawnościowy?

Niestety data nie jest znana. Nieoficjalnie mówi się o maju. W przeszłości zdarzały się jednak castingi również w czerwcu.

Kiedy nagrania do Ninja Warrior Polska?

Tu również oficjalna data nie jest znana. Osoby, które zakwalifikowały się do programu, datę tę poznają dopiero, gdy po castingu sprawnościowym otrzymają telefon z informacją, że dostały się do Ninja Warrior i są zaproszone na nagranie. Według nieoficjalnych informacji w tym roku nagrania będą mieć miejsce na przełomie czerwca i lipca, czyli o miesiąc wcześniej niż miało to miejsce w poprzednich latach.

Gdzie odbywają się nagrania do Ninja Warrior Polska?

Tu nic się nie zmieni. Program dalej będzie nagrywany w Arena Gliwice.

Kiedy w telewizji?

Przyjmując, że nic się nie zmieniło względem lat ubiegłych, 8. sezon Ninja Warrior Polska zostanie wyemitowany w jesiennej ramówce (wrzesień-październik), a 9. sezon programu będzie można obejrzeć w telewizji Polsat w wiosennej ramówce (marzec-kwiecień 2024).

Fot. Polsat / G. Broniatowski


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL od 2019 roku. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także: