Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Chcemy stworzyć wyjątkową sportową społeczność ludzi z pasją. Przede wszystkim zależy nam, żeby w drużynie była fajna atmosfera – tak idee przyświecające powstaniu drużyny RMF4RT Gladiators wyjaśnił nam jej twórca, Rafał Płuciennik.

Powstanie drużyny RMF4RT Gladiators to jedno z głównych wydarzeń ostatnich tygodni w świecie biegów przeszkodowych w Polsce. Oddziały w 12 miastach, 16 znanych Coachów opiekujących się zawodnikami, profesjonalne podejście, przejrzyste reguły, czy wyłożone czarno na białym profity dla zawodników. To wszystko robi wrażenie.

A to dopiero początek. Drużyna wciąż szuka Coachów w Rzeszowie, Przemyślu, Białymstoku, Kielcach, Zielonej Górze i Szczecinie, negocjowane są zniżki na kolejne biegi z przeszkodami, a lista świadczeń dla zawodników ma systematycznie rosnąć.

To wszystko jednak technikalia. Drużyna przede wszystkim ma gromadzić ludzi z pasją, którzy nawzajem się szanują i chcą razem spędzać czas. Sukcesy sportowe mają być dodatkiem do tego. Taką ideę przedstawił Rafał Płuciennik, pomysłodawca całego przedsięwzięcia i szef RMF 4RACING Team.

Nie napinam się na wyniki sportowe. Oczywiście, jak zawodnicy będą robić wyniki to super, ale przede wszystkich chcę zbudować społeczność, która się szanuje nawzajem, która się lubi, chce z sobą spędzać czas, bez jakiejś napinki, że muszą to być mistrzowie świata.

W podobnym tonie o Gladiatorach mówi Rafał Słoniewski, jeden z członków ekipy RMF4RT OCR, która dała podwaliny nowej drużyny:

RMF4RT Gladiators został stworzony, aby wyjść do ludzi szerzej. Generalnie to grupa pasjonatów, parających się hobby, które rozumieją tylko inni pasjonaci.

Wracając jednak do kwestii technicznych to RMF4RT Gladiators ma być pierwszym w świecie amatorskiego sportu profesjonalnym projektem sportowym. Tak definiuje go Rafał Płuciennik. Co istotne, ten projektem, który wprawdzie swe korzenie ma OCR-ach, w przyszłości ma wyjść poza tę dyscyplinę sportu.

Zawodnik przystępujący do drużyny RMF4RT Gladiators musi zaakceptować regulamin i opłacić 300 zł rocznej składki (lub 100 zł składki kwartalnej). W zamian za to ma możliwość być nie tylko częścią gladiatorskiej społeczności, biorąc udział w drużynowych treningach i innych organizowanych aktywnościach, ale przede wszystkim może liczyć na z góry określone świadczenia. Na chwilę obecną są to zniżki na biegi: Barbarian Race, Wolf Race, Biegun, Spartan Race, Hunt Run, Survival Race i Tough Mudder. Zniżki na pobyt w hotelach partnerskich i rabaty w partnerskich sklepach internetowych.

Jak zapewniają nas przedstawiciele drużyny, ten pakiet świadczeń będzie systematycznie rósł. Ponadto dla wszystkich członków drużyny będą organizowane 3-4 razy w roku wspólne wyjazdowe treningi.

Do RMF4RT Gladiators mogą przystąpić nie tylko indywidualni zawodnicy, ale też i całe drużyny, jednocześnie zachowują swą tożsamość.

Jesteśmy otwarci na mniejsze drużyny. Można przystąpić do Gladiatorów, jednocześnie nie tracą swojej tożsamości – powiedział nam Płuciennik.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany