Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W piątek 7 czerwca na Torze Wyścigowym w Przeźmierowie k. Poznania odbył się otwarty trening OCR przygotowany przez coachów RMF4RT Gladiators. Dodatkową atrakcją była możliwość zapoznania się ze światem wyścigów samochodowych.

Trening przygotowali i poprowadzili couchowie drużyny RMF4RT Gladiators – Michał Sokołowski i Marcin Ćwirzeń. Wzięło w nim udział ponad 30 osób, w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania, jeżeli chodzi o biegi z przeszkodami.

Trening podzielony był na część biegową na łącznym dystansie 4 kilometrów oraz na 4 stacje umiejscowione w różnych częściach toru, gdzie wykonywano ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała.


Po treningu na kilku jego uczestników czekała specjalna niespodzianka. Była nią możliwość przejechania się z zawodnikiem RMF4RT, a jednocześnie założycielem drużyny RMF4RT Gladiators, Rafałem Płuciennikiem. Miłośnicy biegów z przeszkodami, siedząc w fotelu pasażera, mogli poczuć pulsującą w żyłach adrenalinę i przeżyć bardzo ciekawe doświadczenie podczas szybkiego okrążenia wyścigowym samochodem.

Materiał wideo: Michał Jacak

To nie pierwszy i nie ostatni taki event organizowany przez RMF4RT Gladiators. O innych poinformujemy wkrótce.

(na podstawie materiału prasowego)

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany