Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Flying Monkey zadebiutuje podczas Runmageddonu w Poznaniu. Ta widowiskowa, ale jednocześnie wymagająca przeszkoda, dedykowana będzie tylko serii Elite.

Flying Monkey to konstrukcja z zawieszonymi drążkami. Zawodnik, po uprzednim rozhuśtaniu się, przeskakuje z jednego drążka na drugi. W Poznaniu tych drążków będzie tylko 2, więc do wykonania będzie 1 skok. Jak poinformował nas Runmageddon, rozstaw drążków dla kobiet z elity będzie wynosił 1,2 m, a dla mężczyzn 1,8 m. Pod przeszkodą jest piasek, więc ewentualne twarde lądowanie będzie …miękkie.

Rozstaw drążków na Flying Monkey by Runmaggedon jest regulowany i w przyszłości będzie się zmieniał w zależności od rodzaju biegu (Rekrut, Classic, Hardcore) oraz panujących warunków atmosferycznych.

Tak jak to ma miejsce w przypadku innych przeszkód, zawodnicy serii Elite będą mogli walczyć Flying Money aż do skutku. Jeżeli jednak nie uda im się przejść tej przeszkody, to stracą opaskę i będą kwalifikowani w serii Open.

W Poznaniu Flying Monkey będzie ustawiony tuż przed metą. Za Lodową, Multirigiem i znajdującym się zwykle na końcu trasy Oponeo.

Foto: Runmageddon

Czytaj także: Kołkosznikov, Weryfikator Marzeń i Flying Monkey czyli nowe przeszkody na Runmageddonie

2 komentarze

  1. Wojciech

    Witam serdecznie.
    Proszę o dodanie Festiwalu Biegowego “Dziki Weekend – Grupa Azoty” 17-19 sierpnia br. Festiwal na ponad 4000 tyś. uczestników 19.08. Ekstremalny Dzikobieg na 7,5km oraz Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. Jesteśmy w OCR Polska http://www.dzikiweekend.pl .
    Jednocześnie 11 sierpnia br. Dziki Rejs – bieg ekstremalny na 5km, Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Służb Mundurowych.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany