Już nie ma wątpliwości. Czwarta edycja Ninja Warrior Polska się odbędzie. Najpewniej program wróci na antenę Polsatu we wrześniu br. Producenci właśnie zaprosili do wzięcia udziału w castingu do nowej edycji.

Było trochę niepewności, czy w 2021 roku będzie jeszcze jedna edycja Ninja Warrior Polska. Właśnie zostały one rozwiane.

“Zgłoś się do hitowego show Polsatu. Tytuł Wojownika Ninja wciąż czeka na zdobycie! A do tego nagroda pieniężna w wysokości 150 tysięcy złotych. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, czy amatorem mocnych sportowych wrażeń, możesz zmierzyć się z legendarnym torem i zapisać się w historii programu. Sprawdź swoje umiejętności i granice wytrzymałości. Dołącz do Ninja Warrior Polska!” – zaproszenie tej treści ukazało się wieczorem 10 maja na stronach internetowych telewizji Polsat.

Jak się zgłosić do Ninja Warrior Polska 4? To proste. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: polsat.pl/casting/ninja-warrior Główny warunek to ukończone 18 lat. Zgłaszać się mogą zarówno osoby nowe, jak i te, które już próbowały swych sił na najbardziej znanym na świecie torze przeszkód.


Więcej o castingu znajdziecie tu: Nie czekaj! Zgłoś się na casting do Ninja Warrior Polska 4 już teraz!


Kiedy odbędzie się casting do Ninja Warrior Polska?

W zaproszeniu opublikowanym na stronie Polsatu nie padają żadne daty odnośnie tego do kiedy należy się zgłaszać do programu, czy kiedy odbędzie się casting. Można się jednak domyślać, że będzie to mieć miejsce za kilka tygodni. Najwcześniej pod koniec maja, a najpóźniej w połowie czerwca.

Kiedy i gdzie nagrania do programu?

Tu sprawa jest już prostsza. Nagrania odbędą się w Gliwicach w połowie wakacji. W Gliwicach dlatego, że Arena Gliwice jest jednym z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie tor przeszkód z wysoką Górą Midoriyama się zmieści. W połowie wakacji dlatego, że poprzednie edycje w tym okresie były nagrywane. I również dlatego, że… ten termin zdradził Łukasz “Juras” Jurkowski w rozmowie z radiem newonce:

W lipcu będziemy prawdopodobnie kontynuować, czekam na oficjalne potwierdzenie, nagrywki Ninja Warrior Polska. (…) Uważajcie Gliwice, będziemy grasować w lipcu ponownie.

Kiedy Ninja Warrior Polska 4 w telewizji?

Tu niespodzianek raczej nie będzie. Czwarta odsłona Ninja Warrior Polska pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu. Można podejrzewać, że ponownie będą to wtorkowe wieczory. Wszystko więc wskazuje na to, że premierowy odcinek zostanie wyemitowany we wtorek 31 sierpnia lub tydzień później 7 września.

Kto zostanie “Wojownikiem Ninja”?

W dotychczasowych trzech edycjach Ninja Warrior Polska nikomu z uczestników nie udało się pokonać całego toru finałowego, a więc wspiąć się na legendarną Górę Midoriyama i zdobyć 150 tys. zł głównej nagrody. Najbliżej tego byli Jakub Zawistowski (2019), Robert Bandosz (2020) i Sebastian Kasprzyk (2021). Na świecie ta sztuka udała się tylko 9 osobom.

Fot. Polsat / Krystian Szczęsny

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także:

3 komentarze

  • Redakcja

   Hmmm… 5. edycja Ninja Warrior Polska, która najprawdopodobniej zostanie wyemitowana wiosną 2022, już została nagrana. Jeżeli będzie 6. edycja to castingi powinny ruszyć po zakończeniu emisji w Polsacie 5. edycji. Czyli tak maj, czerwiec.

   • Zdzisław

    Czuję się po mięty
    Chciałbym spróbować proszę i szansę