Już teraz zgłoś się na casting do 4. edycji Ninja Warrior Polska. Nie ma co czekać. Formularz zgłoszeniowy cały czas jest dostępny. Może to Ty zostaniesz pierwszym polskim “Wojownikiem Ninja”.

– To już tydzień od zakończenia 3. edycji Ninja Warrior Polska i zwycięstwa Sebastiana Kasprzyka! Tęsknicie za nowymi odcinkami? Czy chcielibyście zobaczyć zmagania w 4. edycji? Przypominamy, że tytuł Ninja Warrior Polska i główna wygrana, czyli 150 tysięcy zł wciąż pozostają niezdobyte! – post o takiej treści został opublikowany 20 kwietnia na Facebooku i Instagramie programu Ninja Warrior Polska. Tydzień minął, a oficjalnego zaproszenia do zgłaszania się na casting wciąż brak.

Jeżeli czujesz się wojownikiem lub wojowniczką, pokonujesz “Krzywą ścianę” z zamkniętymi oczami, masz barwną osobowość i chcesz wziąć udział w programie, to zgłoś się do 4. edycji Ninja Warrior Polska już teraz. Nie ma co czekać na oficjalne zaproszenie.

Co trzeba zrobić, żeby zgłosić się do programu?

To proste… należy wysłać zgłoszenie. Jest ono cały czas dostępne na stronie: polsat.pl/casting/ninja-warrior

Zgłaszać może się każdy, kto ma ukończone 18 lat. W zgłoszeniu oprócz danych osobowych i swoich fotografii, należy m.in. napisać dlaczego chce się wziąć udział w programie oraz przedstawić swoją “najbardziej barwną biografię” (zarówno tę sportową, jak i obejmującą życie prywatne). I warto się do tego ostatniego przyłożyć. Ninja Warrior to przede wszystkim telewizyjne show, w którym dokonania sportowe liczą się na równi z interesującym charakterem i bogatym życiorysem.

Co dalej?

Dalej pozostaje czekać. Zgodnie z regulaminem, “po wstępnej weryfikacji uczestników, którzy nadesłali swoje zgłoszenia, producent skontaktuje się z wybranymi uczestnikami celem zaproszenia wybranych uczestników na casting stacjonarny”.

Casting sprawnościowy i rozmowa z producentem

Kolejnym etapem będzie casting sprawnościowy. Składa się on z 8 zadań sprawnościowych,  sprawdzających chwyt, zwinność, siłę wyskoku, czy równowagę. Zostały one szczegółowe opisane w artykule: 8 wyzwań z castingu sprawnościowego do Ninja Warrior Polska.

Jak wygląda taki test sprawnościowy można też zobaczyć na zdjęciach z castingu do 2. edycji.

Elementem castingu jest również rozmowa z producentami przed kamerą. I to ten element należy uznać za kluczowy. Jeżeli jesteś sprawny fizycznie, ale jednocześnie zamknięty w sobie i mało komunikatywny, to raczej nie dostaniesz szansy zmierzenia się z torem Ninja Warrior.

Kiedy casting sprawnościowy? Kiedy nagrania?

O kolejnej edycji Ninja Warrior Polska póki co cisza. Nie wiadomo, czy pojawi się ona jeszcze w 2021 roku? Czy trzeba będzie zaczekać na nią do 2022 roku? Faktem jest, że nie znamy przypadku, żeby w jednym roku były pokazywane dwie edycje tego show. Taka sytuacja miała miejsce, ale w przypadku Sasuke, czyli japońskiego pierwowzoru Ninja Warrior.

Niektórzy uczestnicy Ninja Warrior Polska z którymi rozmawialiśmy twierdzą, że nic się nie zmieni i podobnie jak w poprzednich latach, w tym roku program będzie nagrywany w połowie wakacji. A to oznaczałoby, że casting sprawnościowy mógłby mieć miejsce w okresie maj-czerwiec. To tym bardziej należy już się zgłaszać. Góra Midoriyama wciąż czeka na swojego zdobywcę.

Fot. Polsat

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także:

2 komentarze