Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Czwarty sezon Ninja Warrior Polska przyniósł nie tylko zmiany, jeżeli chodzi o zasady rywalizacji na torze przeszkód, ale również w sposobie nagradzania uczestników. Zmiany na plus trzeba dodać.

Telewizja Polsat sięgnęła nieco głębiej do kieszeni i oprócz nagrody głównej, w programie pojawiły się również gwarantowane nagrody pieniężne dla najlepszej uczestniczki i uczestnika Ninja Warrior Polska 4, jak również nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników w rywalizacji półfinałowej. Oto katalog nagród w programie:

  • Zestaw HAMMER Blade 3 + HAMMER Watch – na najlepszego zawodnika, każdego z 6 półfinałów, czeka zestaw nagród składający się ze wzmocnionego i wodoodpornego smartfona HAMMER Blade 3 i zegarka HAMMER Watch.

  • Nagroda 5 tys. zł – nagroda gwarantowana dla kobiety, która dojdzie najdalej ze wszystkich kobiet w finale programu, nie zdobywając jednak tytułu “Last Man Standing”.

  • Nagroda 15 tys. zł – nagroda gwarantowana dla zdobywcy tytułu “Last Man Standing” czyli osoby, która dojdzie najdalej w finale, ale nie zdobędzie Góry Midoriyama.

  • Nagroda 150 tys. zł – nagroda główna w Ninja Warrior Polska. Zdobędzie ją ten, kto najszybciej pokona cały tor finałowy, mieszcząc się jednocześnie w limicie czasu. Do tej pory w rożnych światowych edycjach programu, udało się to tylko 9 osobom, ale tylko 5 z nich mogło cieszyć się ze zwycięstwa i tytuły “Wojownika Ninja”.

Producenci Ninja Warrior Polska nie zdecydowali się natomiast przyznać dodatkowej nagrody pieniężnej lub rzeczowej dla najlepszych zawodników na Power Tower, co jest standardem w edycjach zagranicznych. I tak np. w Niemczech zwycięzca rywalizacji inkasuje 5 tys. euro.

Fot. Screen z tv Polsat


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 130. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany