Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Rusza 8. sezon telewizyjnego show Ninja Warrior Polska. Czy pierwszy raz w historii tego programu komuś uda się zdobyć legendarną Górę Midoriyama? Tego dowiemy się za kilka tygodni. Prowadząca program Karolina Gilon puszcza do widzów oko i dodatkowo podsyca emocje.

Dziś o godzinie 20:05 w telewizji Polsat startuje 8. sezon programu Ninja Warrior Polska. Przez kolejne 7 tygodni uczestnicy będą zmagać się z tym najbardziej znanym na świecie torem przeszkód. W każdym z 6. odcinków eliminacyjnych po 28 zawodników i zawodniczek, najpierw będzie musiało pokonać tor eliminacyjny, żeby następnie dostać się do półfinału, a później do finału sportowego show. Wszyscy oni mają jedne cel: zdobyć Górę Midoriyama, czyli wspiąć się na 21-metrową linę (w limicie czasu), która jest ostatnią przeszkoda w finale.

Do tej pory jeszcze nikomu w polskiej edycji Ninja Warrior nie udało się pokonać Midoriyamy. Czy uda się to tym razem? O tym przekonamy się dopiero w połowie października. Prowadząca program Karolina Gilon puszcza w tej sprawie oko do widzów sugerując, że będzie gorąco. W wywiadzie opublikowanym 8 sierpnia na stronach Polsatu wypowiada taką oto znaczącą kwestię:

Ja już wiem pewne rzeczy. Wy nie wiecie. Ja oczywiście nie mogę tego powiedzieć, ale naprawdę wierze w to, że będzie o nas głośno na świecie.

Co to mogło znaczyć? Czy “będzie o nas głośno na świecie” jest prostą sugestią, że tym razem ktoś stanie na szczycie Midoriyamy i będzie mógł cieszyć się zwycięstwem, inkasując jednocześnie 200 tys. głównej nagrody? Jak myślicie?

Fot. Polsat

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany