Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Polsat oficjalnie potwierdził i zaprosił do zgłaszania się do 2. edycji sportowego show Ninja Warrior Polska. Pierwszy casting sprawnościowy już się odbył. Producenci show pokazali zdjęcia z niego.

Ninja Warrior Polska był hitem jesiennej ramówki Polsatu. Sportowe show, w którym uczestnicy zmagają się z wymyślnym torem przeszkód, podbiło serca telewidzów. W piątek 19 czerwca Polsat oficjalnie ogłosił drugą edycję Ninja Warrior Polska (“Ninja Warrior Polska”: Druga edycja czeka na Ciebie!) i opublikował klip zapraszający do udziału w niej.

Rusza casting do Ninja Warrior!

Ninja Warrior powraca!⠀Dołącz do Ninja Warrior Polska i zostań pierwszym polskim ninja 💪⠀Szukamy wszystkich, którzy odważą się zmierzyć z zabójczo trudnym torem 🔥 Jeśli chcesz wziąć udział w castingu i mieć szansę na zdobycie tytułu Ninja Warrior oraz 100 tysięcy złotych zgłoś się na ninjawarriorpolska.pl 👋⠀Może czekamy właśnie na Ciebie! 👍⠀#Polsat #ninjawarrior #ninjawarriorpolska

Opublikowany przez Ninja Warrior Polska Czwartek, 18 czerwca 2020

Start kolejnej edycji sportowego show nie jest zaskoczeniem. Informowaliśmy o tym na początku czerwca (Nieoficjalnie: druga edycja Ninja Warrior Polska, znamy datę castingu). W dniach 9-10 czerwca w podwarszawskim Piasecznie odbył się już nawet pierwszy casting sprawnościowy do programu. Poniżej tego artykułu prezentujemy oficjalną, udostępnioną przez Polsat, galerię zdjęć.

Co należy zrobić, żeby dostać się do programu?

Pierwszym krokiem, żeby wziąć udział w drugiej edycji Ninja Warrior Polska jest wysłanie zgłoszenia dostępnego na stronie: www.polsat.pl/casting/ninja-warrior. Zgodnie z Regulaminem Castingu, który datowany jest na 27 maja br., zgłaszać może się każdy, kto w chwili zgłoszenia ma ukończone 18 lat i nie jest blisko powiązany z producentem programu lub telewizją Polsat.

W zgłoszeniu, podobnie jak to miało miejsce w pierwszej edycji, oprócz danych osobowych należy m.in. wymienić swoje dokonania sportowe, załączyć zdjęcia, wyjaśnić dlaczego chce się wziąć udział w Ninja Warrior i napisać trochę o sobie. To bardzo ważne! Ninja Warrior Polska to przede wszystkim telewizyjne show, w którym dokonania sportowe liczą się na równi z interesującym charakterem i bogatym życiorysem.

Na podstawie przesłanych zgłoszeń producent programu dokona wstępnej weryfikacji uczestników, zapraszając wybranych z nich na casting sprawnościowy (i rozmowę przed kamerą). I dopiero po nim zapadnie decyzja, kto wystąpi w programie.

Sam test sprawnościowy przeprowadzony w dniach 9-10 czerwca, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, istotnie nie odbiegał od tego sprzed roku (zainteresowanych odsyłamy do artykułu z 5 czerwca: Casting do Ninja Warrior Polska: jak było rok temu i czy będą niespodzianki). Jednak to nie on decyduje.  Należy założyć, że 70-80 proc. osób które do niego podejdzie, będzie ponadprzeciętnie sprawna. W tej sytuacji kluczowa będzie przede wszystkim rozmowa z producentami przed kamerą.

Czy uczestnicy pierwszej edycji mogą wziąć udział w castingu?

W kwestionariuszu pojawia się pytanie o to, czy uczestnik startował w pierwszej edycji Ninja Warrior Polska. Regulamin również tego nie zabrania. Co więcej znane są nam przypadki, że osoby startujące w 2019 roku, po ponownym wysłaniu zgłoszenia, zostały zaproszone na casting do edycji 2020.

W American Ninja Warrior przyjęto zasadę 70-30. Zgodnie z nią, w nowym sezonie pojawia się maksymalnie 30 proc. uczestników, którzy już brali udział w programie, i minimum 70 proc. nowych. Jest prawdopodobne, że w Ninja Warrior Polska może być podobnie.

Ninja Warrior to światowy fenomen, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision Production.

 

GALERIA ZDJĘĆ Z CASTINGU DO 2. EDYCJI NINJA WARRIOR POLSKA: 

Fot. Polsat

(na podst. mar. pras)

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zmierz się z naszym extremalnym quizem o Ninja Warrior Polska.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany