Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Czy w 6. sezonie niemieckiej edycji Ninja Warrior wreszcie komuś uda się zdobyć legendarną Górę Midoriyama i sięgnąć po tytuł “Wojownika Ninja”? Przekonamy się już w sobotę 18 grudnia.

6. sezon Ninja Warrior Germany wkracza w fazę finałową. W piątek 17 grudnia zostanie wyemitowany pierwszy z dwóch odcinków finałowych, w którym uczestnicy zmierzą się z Stage 1 (pierwszy tor finałowy). Dzień później, w sobotę 18 grudnia, telewizja RTL wyemituje wielki finał, w którym będzie się toczyć rywalizacja na Stage 2, 3 i 4.

W finale wystąpi 40 uczestników. W tej grupie jest jedna kobieta: Stefanie Noppinger. Wszyscy oni zmierza się z torem Stage 1. Składa się on z 8 przeszkód, a limit czasu na jego pokonanie wynosi 3 minuty i 15 sekund. Dalej przejdą tylko ci, którzy ukończą tor.

W niemieckim Ninja Warrior dotychczas nikomu nie udało się zdobyć Góry Midoriyama, czyli wspiąć na mierzącą 20 metrów linę w czasie maksymalnie 25 sekund. Najbliżej tego wyczynu był Alexander Wurm w w 2018 roku. Wtedy zabrakło mu 3-4 sekundy. Producenci programu zdradzili w zapowiedziach finału, że w tym sezonie kolejny zawodnik stanie przed taką szansą. Czy mu się to uda? Wkrótce się przekonamy.

Fot. @ninja_warrior_germany

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany