Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Ruszył casting do 6. i 7. sezonu programu Ninja Warrior Polska. Zgłaszać może się każdy, kto nie boi się wyzwań, chce zmierzyć się z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód i marzy o zdobyciu Góry Midoriyama.

Telewizja Polsat oficjalnie poinformowali, że ruszył casting do kolejnego sezonu Ninja Warrior Polska. Informacja pojawiła się na stronie internetowej Polsatu dedykowanej polskiej edycji programu:

Przygoda życia i nieprawdopodobne emocje! Nieważne czy jesteś amatorem, czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną, ponieważ z torem Ninja Warrior Polska może zmierzyć się każdy. Czekamy na Ciebie!

Jednocześnie w telewizji Polsat zostały wyemitowane spoty reklamowe zapowiadające casting do programu.

 

Podobnie jak w latach poprzednich głównym warunkiem udziału w castingu jest ukończenie 18 lat. Jak się zgłosić do Ninja Warrior Polska? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: polsat.pl/casting/ninja-warrior. Zgłaszać mogą się zarówno osoby nowe, jak i te, które już próbowały swych sił w programie.

W kwietniu Magazyn Press poinformował, powołując się na informacje przekazane przez prezesa firmy Jake Vision Jana Kępińskiego, że powstaną dwa kolejne sezony Ninja Warrior Polska. Będzie to odpowiednio sezon numer 6 i 7. Jak można się domyślać, ten pierwszy zostanie pokazany jesienią 2022 roku, a drugi wiosną 2023 roku.

Wideo: TV Polsat

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany