Dużymi krokami zbliżają się nagrania 2. edycji Ninja Warrior Polska. Cały czas jest szansa, żeby zasiąść na widowni tego programu i na żywo obejrzeć zmagania z torem przeszkód. Można to zrobić na dwa sposoby.

W dniach 26-30 lipca br. w Gliwicach będzie nagrywana 2. edycja telewizyjnego show Ninja Warrior Polska. Pomimo epidemii koronawirusa, program będzie nagrywany z udziałem publiczności. Dostać się na widownię można na dwa sposoby.

Zaproszenie przez uczestnika

Każdy z uczestników 2. edycji Ninja Warrior Polska może zaprosić na widownię rodzinę lub grupę znajomych, którzy będą ku kibicować podczas nagrywania programu. Uczestnicy mają czas na przedstawienie listy swoich kibiców do 17 lipca. Warto zaznaczyć, że ich udział w nagraniu jest darmowy i nie kończy się z chwilą zakończenia rywalizacji przez zapraszającego ich zawodnika, ale muszą zostać do końca dnia zdjęciowego.

Publiczność z agencji

Publiczność na Ninja Warrior Polska “organizuje” też agencja Publico TV Anna Pankowska. Muszą to być osoby pełnoletnie, a ogłoszenie dotyczy nagrań odcinków eliminacyjnych. Zgłoszenie polega na wysłaniu SMS ze swoimi danymi i datą nagrania. W tym przypadku udział w nagraniu jest płatny. Stawka “za klaskanie” to 80-90 zł.

Pierwsza edycja Ninja Warrior Polska zadebiutowała w telewizji we wrześniu 2019 roku. Drugą edycję telewizja Polsat pokaże jesienią tego roku.

[Update 20.07.2020] 

W dniu 20 lipca na profilu Ninja Warrior Polska pojawiło się ogłoszenie zapraszające do wzięcia udziału w nagraniu programu. Żeby zasiąść na widowni trzeba wysłać maila ze swoimi danymi kontaktowymi. Oczywiście, żeby dostać się na widownię trzeba mieć ukończone 18 lat.

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zmierz się z naszym extremalnym quizem o Ninja Warrior Polska.

Czytaj także: