Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Już 2 marca wystartuje trzecia odsłona znanego na całym świecie telewizyjnego show Ninja Warrior Polska. Z tego artykułu dowiesz się kiedy będzie można śledzić zmagania uczestników z legendarnym torem przeszkód, poznasz niektórych z nich i dowiesz kto będzie gospodarzem programu.

Do tej pory jeszcze żadnemu Polakowi nie udało się przejść całego toru Ninja Warrior Polska i sięgnąć po tytuł Wojownika Ninja. Czy uda się to zrobić w trzecim sezonie? O tym telewidzowie przekonają się już w marcu. Od 2 marca w każdy kolejny wtorek o godzinie 20:05 w telewizji Polsat będzie można śledzić zmagania uczestników show.

Ninja Warrior Polska to jedyny w swoim rodzaju show, który uzależnia zarówno uczestników, jak i widzów. Walka z wymagającymi przeszkodami oraz samym sobą, chwile triumfu i dramaty to najkrótszy opis każdego odcinka hitu Telewizji Polsat, od 2 lat nie schodzącego z jej anteny. Program ma wierne grono widzów, kreuje wzory do naśladowania i motywuje do zmiany stylu życia.

Uczestnicy każdej edycji Ninja Warrior Polska walczą o miano króla sprawności, wybitnego atlety i członka elitarnej grupy kilkunastu osób z całego świata, szczycących się tytułem Wojowników Ninja. Nagroda pieniężna w wysokości 150 tysięcy zł to tylko dodatek do chwały, jaka okryje pierwszego Polaka, który pokona wszystkie 32 przeszkody, w tym morderczą Górę Midoriyama. Wysoka na ponad 23 metry stalowa konstrukcja to kulminacja zmęczenia dla uczestników show oraz emocji dla widzów śledzących ich zmagania.

Wśród śmiałków, którzy rzucili wyzwanie najsłynniejszemu torowi, znaleźli się ci, których zdążyliśmy poznać w poprzednich edycjach, m.in.: Robert Bandosz (Last Man Standing z drugiej odsłony programu), Paweł Murawski – atleta o poruszającej historii, zdobywający obecnie sportowe szczyty, niestrudzony weteran wszystkich sezonów – model i fizjoterapeuta Michał Baryza czy wicemistrz świata w siatkówce Łukasz Kadziewicz.

W tym sezonie bardzo mocno zaakcentują swoją obecność kobiety, które są silne jak nigdy dotąd. Łączy je jeden cel – chcą udowodnić, że Ninja może być kobietą! Wśród nich zobaczymy między innymi znane pięściarki Ewę Piątkowską i Sandrę Drabik, mistrzynię świata w kickboxingu Różę Gumienną, a także byłą Miss Polski i Miss Universe Olgę Buławę.

Swoich sił na torze Ninja spróbują także: mister Polski z 2014 roku Rafał Maślak, wokalista zespołu Feel Piotr Kupicha, półfinalista Mister World 2016 Rafał Jonkisz, a także doskonale znane młodszej publiczności gwiazdy Tik Toka: Way of Blonde (Karolina Brzuszyczyńska), stefanski_workout (Krystian Stefański), Paulina Paola.

Tak jak poprzednio program poprowadzi zmysłowa Karolina Gilon. Zmagania na torze przeszkód swoimi błyskotliwymi komentarzami podsumują dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik i komentator MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

Fot.: Polsat / Maciej Piórko

(na podst. mat. pras.)

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany