Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Chcesz usiąść na widowni pierwszej edycji programu Ninja Warrior Polska i kibicować najlepszym przeszkodowym dzikom? Jest na to szansa. I jeszcze Ci za to zapłacą.

We wrześniu na antenie telewizji Polsat zadebiutuje polska edycja znanego na całym świecie programu Ninja Warrior. To telewizyjne show typu talent show, w którym uczestnicy próbują pokonać ekstremalny tor przeszkód, żeby zostać tytułowym ninją.

Ninja Warrior Polska zostanie wyemitowany we wrześniu. Sam program będzie natomiast nagrywany w dniach 1-3 sierpnia, a jego finał 4 sierpnia, w Gliwicach. Każdy z uczestników show mógł zaprosić przyjaciół i znajomych, żeby mu kibicowali podczas nagrywania programu.

Producenci Ninja Warrior Polska dalej jednak poszukują osób, które w charakterze publiczności wypełnią halę widowiskową Arena Gliwice. Zajmują się tym wyspecjalizowane agencje. W internecie znaleźliśmy dwa takie ogłoszenia. Nie weryfikowaliśmy ich, ale wydają się one wiarygodne.

W obu przypadkach wiązało się to z wypłatą stawki za dzień zdjęciowy. Agencja Publico TV Anna Pankowska za pełen dzień zdjęciowy, czyli za kibicowanie od godziny 13:00 do 22:00, oferuje 70 zł. Za pół dnia 40 zł 10:45 do 22:45 oferuje 100 zł [Update: 27.07.2019]. W tym celu należy wysłać do agencji SMS ze słowem GLIWICE NINJA i swoimi danymi.

Agencja Usługowa BOJAR z Płocka również oferuje wynagrodzenie, ale wprost nie określa jego wysokości. Można podejrzewać, że stawki będą podobne. Z treści ogłoszenia wynika natomiast, że agencja ta nastawia się tylko na zorganizowane grupy publiczności (minimum 10 osób).

[Update: 27.07.2019)] Darmowe wejściówki na nagranie polskiej edycji Ninja Warrior w dniach 1-4 sierpnia można też otrzymać wysyłając maila na adres widownia_ninjawarrior@publicotv.pl. W mailu należy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz dzień w którym chce się kibicować uczestnikom programu. Warunkiem jest skończone 18 lat.

Fot. FB Ninja Warrior Polska

Więcej informacji o programie Ninja Warrior Polska i ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Czytaj także:

 

Jedna odpowiedź

  1. Alicja

    Oglądamy z synem wszystkie edycję tego programu. Syn ma 12 lat od dwóch lat mieszkamy w gliwicach o bardzo chciałby usiąść na widowni tego programu.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany