Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Mija trzy tygodnie od castingu sprawnościowego do Ninja Warrior Polska. Lada moment jego uczestnicy będą informowani, kto pojawi się w programie. Można sądzić, że wielu z nich spotkaliście już na jednym z wielu biegów z przeszkodami.

W dniach 16-20 maja w Extreme Warrior Parku w Piasecznie odbył się casting sprawnościowy i rozmowa z producentami programu Ninja Warrior Polska. Przez te 5 dni “przemaglowanych” zostało około 400 osób. Sam casting istotnie nie odbiegał od tych, które odbywały się w innych krajach. Z tą może tylko różnicą, że w Piasecznie nie można było niczego nagrywać, więc filmów z castingu sprawnościowego nie znajdziecie na You Tubie.

Zaproszeni na casting uczestnicy, po wypełnieniu dokumentów, wchodzili na salę w grupach. Zadania sprawnościowe to: 1) rozhuśtanie się i wyskok z drążka, 2) wybicie z trampoliny i skok na wiszącą linę, 3) przeskoki po sześciu bosu, 4) jak najwyższy naskok na ścianę, 5) podciągnie na drążku, 6) sprawdzian chwytu poprzez przejście po czterech podwieszanych “zawiesiach” (po 2 nunczaka i kulki) i 7) sprint z nawrotką, podczas której trzeba było się położyć na ziemi. Następnie odbywała się rozmowa z producentami programu. Całość zajmowała około 2 godziny.

Uczestnicy castingu w terminie do miesiąca od niego mają zostać poinformowani, czy dostali się do programu. Bazując na doświadczeniach z Węgier czy Niemiec można przypuszczać, że w rundzie wstępnej pojawić się może 240-350 osób, z czego do półfinału awansuje 56 osób, a w finale będzie walczyć 20 najsprawniejszych z nich.

Przeglądając media społecznościowe można odnieść wrażenie, że do pierwszej polskiej edycji Ninja Warrior w większości zgłosili się przede wszystkim miłośnicy biegów z przeszkodami. Spójrzmy, kto nie tylko z OCR-ów pochwalił się udziałem w castingu sprawnościowym.

Sebastian Kasprzyk, Sylwester Wilk, Rafał Kasza, Robert Bandosz, Łukasz Lorenc, Nikodem Finke

 

Vania Kohut

 

Natalia Wielechowska, Jakub Zawistowski, Klaudia Wysocka

 

Tomasz Oślizło

 

Wojciech Sobierajski, Marian Sobierajski

 

Mariusz Wiktorowicz

 

Marta Sprawka

 

Tomasz Prykowski

 

Kamila Porczyk

 

Rafał Kulak

 

Piotr Jańczyk

 

Paweł Zajączkowski

 

Naval

 

Natalia Cicha

 

Michał Milbrant

 

Marta Staroń

 

Marcin Rosochacki

 

Małgorzata Piotrowska

 

Lidia Gazdecka

 

Kamil Jasiński

 

Joanna Gawrońska

 

Jakub Tronina

 

Jagoda Szwarc

 

Dawid Cejko, Rafał Kulak

 

Dariusz Sierhej

 

Anita Peron

 

Damian Szałkowski

 

Damian Drzewiecki

 

Dagmara Szewczyk

 

Agnieszka Stanek

 

Andrzej Kuber

To kogo widzielibyście jesienią w Polsacie? Piszcie w komentarzach pod artykułem.

I na koniec trochę plotek. Początkowo pojawiały się nieoficjalne informacje, że Ninja Warrior Polska może być nagrywany za granicą. Ostatnio jednak mówi się, że tor przeszkód zostanie zbudowany na Śląsku.

Sam program, jak zapewne wiecie, ma się znaleźć w jesiennej ramówce Polsatu. Prawdopodobnie jego emisja będzie mieć miejsce we wtorki lub środy w godzinach wieczornych.

5 komentarzy

  1. Paweł

    Klaudia Wysocka rządzi trzymam kciuki królowa ninja jest tylko jedna i to będzie właśnie ona❤❤💪✊✊

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany