Dużymi krokami zbliża się grudzień. A grudzień wiadomo… czas prezentów. Najpierw Mikołaj. Później Gwiazdka (Choinka). Wybraliśmy 5 sprawdzonych prezentów, które z pewnością trafią do serca każdego miłośnika biegów z przeszkodami. I nie tylko.

Siła chwytu w prezencie

Biegi z przeszkodami to nie tylko kondycja i wybiegane kilometry, ale też silny chwyt. Dlatego wszelkie zawiesie do ćwiczenia chwytu idealnie nadają się na prezent. Proponujemy zawiesie z OCR Workshop. Dostępne są zarówno pojedyncze sztuki, których cena startuje od 45 zł, jak i całe zestawy. I tak np. Zestaw Basic, który zawiera klasyczne plastikowe ringi na długich taśmach, nunczako i kulkę, kosztuje 209 zł.

fot. OCR Workshop

 

Czacha od Toroz

To propozycja dla prawdziwych estetów. Czaszka do ćwiczenia chwytu do Toroz robi wrażenie już samym wyglądem. Wykonana jest z kompozytu o gładkiej strukturze. Ma około 8 cm średnicy. Dostępna jest w 7 kolorach: czerwony, czarny, różowy, pomarańczowy, żółty, niebieski, zielony. Jej cena to 99 zł.

Fot. Toroz

 

Czołówka

Lampka czołowa to uniwersalny prezent, który przyda się nie tylko podczas nocnych edycji biegów z przeszkodami, ale też podczas wieczornych treningów. Szczególnie jesienią i zimą, gdy wcześnie robi się ciemno. Wybór czołówek jest bardzo szeroki. My polecamy Black Diamond SpotLite 160. Świeci światłem o jasności 160 lumenów, ma zasięg 60 m, klasę wodoodporności IPX8 i kosztuje 90 zł.

Fot. Black Diamond

 

Voucher na bieg

Voucher na bieg to jeden z tych uniwersalnych prezentów. Oferuje je większość organizatorów. I tak np. Runmageddon z okazji Black Friday przygotował “Pakiet 2+1”, czyli 3 biegi w cenie 2. Promocyjne pakiety są dostępne w sprzedaży jedynie do piątku 27 listopada, do godziny 23:59.

 

Plecak biegowy

Plecak biegowy przyda się na dłuższe wybiegania i biegowe wycieczki po górach. Rozsądną opcją jest 10-litrowy plecak Trial od Kalenji, który można za 129,99 zł nabyć w Decathlonie. Z przodu ma on 6 kieszeni. Z tyłu, oprócz głównej kieszeni, jest przegroda na bukłak z wodą, zapinana kieszeń na rzeczy osobiste i kieszeń siateczkowa.

Fot. Decathlon

Czytaj także:

Jedna odpowiedź

  1. Marek

    Ciekawe, że nikt jeszcze nie wpadł żeby plecak biegowy dla OCRowca miał suwak zapinany w dół albo zabezpieczone suwadło. W Ełku na RMG widziałem człowieka któremu zasieki rozpięły suwak plecaka i gubił dobytek 🙂