Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Ninja Warrior to telewizyjne show, w którym uczestnicy zmagają się z ekstremalnym torem przeszkód. Właśnie ruszył casting do polskiej edycji tego programu. Pokaże go Telewizja Polsat.

Ruszył casting do polskiej edycji, znanego na całym świecie, programu Ninja Warrior. To program telewizyjny typu talent show, w którym uczestnicy pokonują na czas ekstremalny tor przeszkód. Sam program pojawi się w ramówce Polsatu najprawdopodobniej na jesieni.

Pierwszym krokiem do wzięcia udziału w Ninja Warrior Polska jest wypełnienie zgłoszenia dostępnego na stronie internetowej Polsatu. Zgłosić się może każdy, kto ma ukończone 18 lat.

W zgłoszeniu, oprócz danych osobowych należy m.in. wymienić swoje dokonania sportowe, napisać dlaczego chce się wziąć udział w Ninja Warrior i napisać 10 zdań o sobie. To ważne, bo właśnie na podstawie zgłoszeń internetowych producenci programu dokonają wstępnej weryfikacji potencjalnych uczestników. A nie można zapominać, że Ninja Warrior to telewizyjne show. Tu liczy się nie tylko sprawność fizyczna, ale też charakter, ciekawa osobowość i ogólna przebojowość.

Internetowa preselekcja otworzy drogę do właściwego castingu. Pierwszy jego etap to dalsze poznawanie uczestników. Jak można przeczytać w Regulaminie, będzie on polegał na “uzyskania dalszych informacji, zdjęć, nagrań Uczestnika oraz wyznaczenia Uczestnikowi dodatkowych czynności niezbędnych do właściwego przeprowadzenia pierwszego etapu Castingu (np. rozmowę za pośrednictwem Skype,  spotkania w miejscu zamieszkania Uczestnika)”.

Po przejściu tego etapu, wybrani uczestnicy zostaną zaproszeni do następnego etapu castingu. Będzie to test sprawności. Test z pewnością odbędzie się w Warszawie, ale też możliwe, że w Gdańsku, Katowicach lub Poznaniu. Sam udział w castingu nie jest gwarancją udziału w Ninja Warrior. Ostateczny wybór będzie zależał tylko i wyłącznie do producentów programu. Będzie to decyzja subiektywna i będzie ona nieodwołalna.

Zgłoszenia do Ninja Warrior Polska będą przyjmowane do 30 kwietnia 2019 roku. Program prawdopodobnie pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu. Format jest znany od wielu lat. Program jest emitowany w kilkudziesięciu krajach.

Fot. Polsat

10 komentarzy

 1. Emil

  Czy jest szansa jeszcze wystąpić w tej edycji ??? 🙂 marzenia się spełniają więc warto próbować 🙂

  Odpowiedz
  • Redakcja

   Pierwsza edycja Ninja Warrior Polska jest już nagrana. Telewizja Polsat pokaże finałowy odcinek 15 października 2019.

   Odpowiedz
  • Redakcja

   Trudno powiedzieć. Na pewno nie wcześniej niż 15 października, czyli przed finałem pierwszej edycji Ninja Warrior Polska. My raczej stawialibyśmy na koniec roku.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany