Social media programu Ninja Warrior Polska ożyły i wszystko stało się jasne. Oficjalnie została przedstawiona trójka prowadzących. Dowiedzieliśmy się też, kiedy sportowe show pojawi się na antenie telewizji Polsat.

Łukasz “Juras” Jurkowski, Aleksandra Szwed i Jerzy Mielewski poprowadzą pierwszą polską edycję programu Ninja Warrior Polska. Trójka prowadzących oficjalnie została przedstawiona na profilach telewizyjnego show na Facebooku i Instagramie.

Łukasz “Juras” Jurkowski to współpracujący od lat z Polsatem komentator sportowy i zawodnik MMA. To, że akurat on będzie jednym z trzech prowadzących, nie jest większym zaskoczeniem. Od początku w redakcji eXtremalny.PL stawialiśmy na niego, a na początku lipca byliśmy już tego pewni (patrz artykuł: Łooo! Juras poprowadzi Ninja Warrior Polska).

Jerzy Mielewski to związany z Polsatem dziennikarz, komentator sportowy i prezenter. W tym roku otrzymał Telekamerę w kategorii najlepszy komentator sportowy.

Aleksandra Szwed to znana aktorka, wokalistka i prezenterka.

Dziś poznaliśmy nie tylko prowadzących Ninja Warrior Polska, ale też oficjalnie zostało potwierdzone, że program zadebiutuje w jesiennej ramówce Polsatu. Będzie to mieć miejsce we wrześniu. Jeżeli wierzyć wcześniejszym nieoficjalnym doniesieniom, będzie on emitowany we wtorki lub w środy w godzinach wieczornych.

Fot. FB Ninja Warrior Polska

Więcej ciekawostek o programie Ninja Warrior, a przede wszystkim informacje o Ninja Warrior Polska, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.