Gdzie szukać informacji o Ninja Warrior Polska? Skąd czerpać wiedzę o uczestnikach programu, przeszkodach i zasadach obowiązujących na torze ninja? Gdzie można znaleźć ciekawostki o zagranicznych edycjach Ninja Warrior? W tym artykule odpowiadamy na wszystkie te pytania. 

Ninja Warrior trafiło do Polski w 2019 roku. Telewizja Polsat wyemitowała pierwszy odcinek polskiej edycja programu we wtorek 3 września 2019 roku. Program z miejsca stał się telewizyjnym hitem, a zmaganie z morderczym torem przeszkód, w  każdym z dotychczas wyemitowanych trzech sezonów śledziły tysiące widzów. Z tego artykułu dowiesz się, gdzie szukać informacji nt. Ninja Warrior Polska.

Ninja Warior Polska – oficjalna strona programu

Oficjalną stroną polskiej edycji Ninja Warrior jest ta podstrona internetowa w domenie telewizji Polsat. W czasie trwania danego sezonu publikowanych tam jest około 10 artykułów.

 

Social media

Program jest obecny w social mediach. Ma oficjalne konta na Facebooku: @ninjawarriorpl i na Instagramie: @ninjawarriorpolska. Oba profile są aktywne w czasie trwania sezonu i tuż przed nim. Wówczas publikowane są tam nie tylko bieżące informacje, ale również zapowiedzi odcinków i prowadzone są spotkania live z jego uczestnikami. Poza sezonem ruch na nich jednak zamiera, a profile aktualizowane są sporadycznie.

 

Aplikacja Ninja Warrior Polska

Program posiada swoją oficjalną aplikację na telefon, która nazywa się… Ninja Warrior Polska. Można tam znaleźć listę uczestników każdego odcinka, ciekawostki i niepublikowane materiały. Więcej informacji o aplikacji przeczytacie w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

 

Polsat Sport i Interia

Polsat Sport i Interia to dwa serwisy oficjalnie współpracujące z producentami programu Ninja Warrior Polska. Publikowane są w nich nie tylko materiały prasowe, ale również materiały autorskie, przygotowane w trakcie nagrywania programu.

 

NINAJ WARRIOR na eXtremalny.PL

Tak to my! Od lutego 2019 roku, gdy pojawiła się pierwsza wzmianka o polskiej edycji Ninja Warrior (program miał premierę we wrześniu 2019), opublikowaliśmy ponad 130 artykułów. I to zarówno nt. Ninja Warrior Polska, jak i innych zagranicznych edycji programu. Łatwo policzyć, że to ponad 40 artykułów na sezon. Daje to średnią: 1 artykuł w tygodniu. Jeżeli więc szukacie informacji o Ninja Warrior, to na pewno je tu znajdziecie. Poczynając od zapowiedzi castingu i przeglądu zadań castingowych, poprzez opis przeszkód, listę uczestników, streszczenie odcinków i wywiady z najlepszymi zawodnikami, a na ciekawostkach z niemieckiej, francuskiej, węgierskiej i amerykańskiej edycji Ninja Warrior kończąc.

Zobacz: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL

 

Grupa dla fanów “Ninja Warrior Polska”

Utworzona w sierpniu 2021 roku na Facebooku prywatna grupa dla fanów i uczestników Ninja Warrior Polska. Znaleźć tam można informacje, materiały wideo, ciekawostki, opisy i statystyki odcinków, ale też informacje o odbywających się w Polsce zawodach na torach przeszkód typu ninja, czy o miejscach w których można trenować i przygotowywać się do kolejnych edycji Ninja Warrior Polska. Grupa dostępna jest pod tym adresem na Facebooku.

 


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 130. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

3 komentarze

 1. Kacper

  Czy grupa dla fanów na Facebooku wciąż istnieje? Ponieważ jeszcze przedwczoraj na niej byłem a wczoraj jej nie widzę, nie mogę jej otworzyć bo jak klikam w linka to mi wyskakuje błąd. Możliwe że zostałem z niej usunięty, tylko grunt w tym ze ja nic złego nie robiłem i nie pisałem, lecz niedawno ktoś mnie prawdopodobnie shakował ponieważ wyświetliło mi na FB, że “opublikowałem” odrzucony post w kilku grupach który w ogóle nie był związany z tematyką grup oraz zawierał link, zdjecie i reklamę. Nie widziałem aby to było opublikowane na grupie Ninja Warrior Polska, lecz może dlatego że zostałem z niej właśnie wyrzucony. Czemu pytam tutaj? Ponieważ nie wiem do kogo się zwrócić, a to dzięki tej stronie dołączyłem do grupy. Z góry dzięki za pomoc

  • Redakcja

   Tak, grupa na FB fanów programu Ninja Warrior Polska istnieje dalej. I tak, profil został usunięty z niej z uwagi na kilkukrotną publikację treści niezwiązanych z tematem grupy. Po pierwszym razie zostało wysłane ostrzeżenie. Prosimy założyć nowy bezpieczny profil lub przywrócić bezpieczeństwo na starym i jeszcze raz wysłać prośbę o dołączenie do grupy FB Ninja Warrior Polska.

   • Kacper

    Dobrze. Dziękuję za odpowiedź. Postaram się naprawić problemy z kontem, a narazie będę przebywał na niej założonym drugim bezpiecznym koncie.