Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Gdzie szukać informacji o Ninja Warrior Polska? Skąd czerpać wiedzę o uczestnikach programu, przeszkodach i zasadach obowiązujących na torze ninja? Gdzie można znaleźć ciekawostki o zagranicznych edycjach Ninja Warrior? W tym artykule odpowiadamy na wszystkie te pytania. 

Ninja Warrior trafiło do Polski w 2019 roku. Telewizja Polsat wyemitowała pierwszy odcinek polskiej edycja programu we wtorek 3 września 2019 roku. Program z miejsca stał się telewizyjnym hitem, a zmaganie z morderczym torem przeszkód, w  każdym z dotychczas wyemitowanych trzech sezonów śledziły tysiące widzów. Z tego artykułu dowiesz się, gdzie szukać informacji nt. Ninja Warrior Polska.

Ninja Warior Polska – oficjalna strona programu

Oficjalną stroną polskiej edycji Ninja Warrior jest ta podstrona internetowa w domenie telewizji Polsat. W czasie trwania danego sezonu publikowanych tam jest około 10 artykułów.

 

Social media

Program jest obecny w social mediach. Ma oficjalne konta na Facebooku: @ninjawarriorpl i na Instagramie: @ninjawarriorpolska. Oba profile są aktywne w czasie trwania sezonu i tuż przed nim. Wówczas publikowane są tam nie tylko bieżące informacje, ale również zapowiedzi odcinków i prowadzone są spotkania live z jego uczestnikami. Poza sezonem ruch na nich jednak zamiera, a profile aktualizowane są sporadycznie.

 

Aplikacja Ninja Warrior Polska

Program posiada swoją oficjalną aplikację na telefon, która nazywa się… Ninja Warrior Polska. Można tam znaleźć listę uczestników każdego odcinka, ciekawostki i niepublikowane materiały. Więcej informacji o aplikacji przeczytacie w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

 

Polsat Sport i Interia

Polsat Sport i Interia to dwa serwisy oficjalnie współpracujące z producentami programu Ninja Warrior Polska. Publikowane są w nich nie tylko materiały prasowe, ale również materiały autorskie, przygotowane w trakcie nagrywania programu.

 

NINAJ WARRIOR na eXtremalny.PL

Tak to my! Od lutego 2019 roku, gdy pojawiła się pierwsza wzmianka o polskiej edycji Ninja Warrior (program miał premierę we wrześniu 2019), opublikowaliśmy ponad 130 artykułów. I to zarówno nt. Ninja Warrior Polska, jak i innych zagranicznych edycji programu. Łatwo policzyć, że to ponad 40 artykułów na sezon. Daje to średnią: 1 artykuł w tygodniu. Jeżeli więc szukacie informacji o Ninja Warrior, to na pewno je tu znajdziecie. Poczynając od zapowiedzi castingu i przeglądu zadań castingowych, poprzez opis przeszkód, listę uczestników, streszczenie odcinków i wywiady z najlepszymi zawodnikami, a na ciekawostkach z niemieckiej, francuskiej, węgierskiej i amerykańskiej edycji Ninja Warrior kończąc.

Zobacz: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL

 

Grupa dla fanów “Ninja Warrior Polska”

Utworzona w sierpniu 2021 roku na Facebooku prywatna grupa dla fanów i uczestników Ninja Warrior Polska. Znaleźć tam można informacje, materiały wideo, ciekawostki, opisy i statystyki odcinków, ale też informacje o odbywających się w Polsce zawodach na torach przeszkód typu ninja, czy o miejscach w których można trenować i przygotowywać się do kolejnych edycji Ninja Warrior Polska. Grupa dostępna jest pod tym adresem na Facebooku.

 


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 130. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany