Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Nowy, już piąty sezon programu Ninja Warrior Polska, będzie miał premierę dziś o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat. Zapowiadają się duże emocje. Czy wreszcie pierwszy Polak zdobędzie legendarną Górę Midoriyama? Przekonamy się za 7 tygodni.

– Przed nami czysty sport i potężna siła ducha walki – zapowiada nowy sezon Jerzy Mielewski, komentator Ninja Warrior Polska. Czy komuś uda się pokonać cały piekielny tor przeszkód i w finale zdobyć Górę Midoriyama? Czy pierwszy Polak zostanie “wojownikiem Ninja”?

– Ninja Warrior Polska to dla mnie nowe doświadczenie – mimo że jestem dziennikarzem sportowym od ponad 20 lat! – wyznaje Jerzy Mielewski, komentator w programie. – Przeżywałem sukcesy sportowców, walczących o medale na największych imprezach. Tu wiedziałem, że przyjdą sportowcy-amatorzy. Szybko przekonałem się, że znalazłem te same emocje.

Co czeka nas w pierwszym odcinku show?

Pierwszy odcinek 5. sezonu Ninja Warrior Polska będzie miał premierę we wtorek 1 marca o godzinie 20:05. Oczywiście w telewizji Polsat. W programie pojawią się zarówno nowi uczestnicy, jak i ci których widzowie dobrze znają. Nie zabraknie również gwiazd. W premierowym odcinku z torem przeszkód zmierzy się “polski Chuck Norris”, czyli polski sobowtór popularnego aktora i mistrza sztuk walki. Marcin Olpiński po raz drugi pojawi się w show. I po raz drugi stanie w szranki nie tylko ze swoimi słabościami, ale także z własnym synem, Szymonem! Młodość czy doświadczenie – kogo zobaczymy w finale programu?

Swoich sił na legendarnym torze przeszkód spróbuje także gwiazda Tik Toka, Filip Zabielski. Popularny influencer dba na co dzień o tężyznę fizyczną, czym dzieli się w swoich social mediach. W październiku 2021 r. wziął udział w Fame MMA, gdzie wykazał się walecznością, remisując z przeciwnikiem. Czy tyle samo odwagi pokaże w Ninja Warrior Polska?

Zdjęcia z 1. odc. Ninja Warrior Polska 5 udostępnione przez telewizję Polsat:

(na podst. mat. pras.)

Fot. Polsat / Maciej Piórko

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany