Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Gala Mistrzów Biegów Przeszkodowych “ORŁY OCR 2020” zbliża się dużym krokami. Z uwagi na trwającą pandemię, będzie ona mieć formułę online. Poprosiliśmy Ewę Chłopską-Wasielewską o przybliżenie tego ważnego wydarzenia.

Już za 10 dni, w sobotę 16 stycznia, odbędzie się Gala Mistrzów Biegów Przeszkodowych “ORŁY OCR 2020”.  W tym roku, z uwagi na pandemię i Narodową Kwarantannę w Polsce, będzie ona mieć formułę online. Gala będzie transmitowana na Facebooku i You Tube.

Ewa Chłopska-Wasielewska z OCR Polska o Gali “Orły OCR 2020”:

Podczas wydarzenia ogłosimy laureatów Plebiscytu w 19 kategoriach, będziemy świadkami nadania odznaczeń “Zasłużony Partner OCR Polska”, a także honorowych wyróżnień za wkład w rozwój dyscypliny OCR w Polsce.

Niestety w tym roku nie odznaczymy zwycięzców Pucharu Polski OCR (zwycięzców organizowanej przez OCR Polska Ligi OCR 2020), ani rankingu OCR.

Gala Mistrzów Biegów Przeszkodowych to również wydarzenie mające na celu zaprezentowanie planów na rok 2021 i OCR-owych nowinek.

Harmonogram Gali przedstawia się następująco:

  1. Przywitanie
  2. Podsumowanie roku 2020
  3. “Zasłużony Partner OCR”
  4. Plany i nowości na rok 2021 (m.in. Liga OCR, Liga Ninja, kwalifikacje, niespodzianki)
  5. Wieści ze świata OCR
  6. Wyniki plebiscytu

Jeszcze do 10 stycznia można oddać swój głos w plebiscycie OCR Polska na najlepszych i najbardziej lubianych ze środowiska sportów przeszkodowych. Ankietę znajdziecie na facebookowym profilu OCR Polska. Głosować można w aż 19 kategoriach. W tym w kategorii “Najlepszy serwis informacyjny o biegach OCR/NINJA”, w której portal eXtremalny.PL zgarnął statuetkę przed rokiem (więcej w artykule: Portal eXtremalny.PL wybrany najlepszym serwisem informującym o biegach OCR).

Fot. FB OCR Polska, eXtremalny.PL

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany