Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W ostatni weekend, podczas uroczystej Gali Mistrzów Biegów Przeszkodowych ORŁY 2019, portal eXtremalny.PL odebrał wyróżnienie dla najlepszego w Polsce serwisu informującego o biegach OCR.

W plebiscycie zorganizowanym przez Stowarzyszenie OCR Polska swój głos na eXtremalny.PL oddało aż 54,9 proc. wszystkich głosujących. Dziękujemy!

W tym samym plebiscycie, biegacze przeszkodowi uznali m.in. Barbarian Race za najlepszy bieg z przeszkodami w 2019 roku (34,5 proc. głosów), Power Training za najbardziej otwartą i przyjazną drużynę (11,4 proc.), OSPRO.PL za najlepsze miejsce treningowe (23 proc.), a Fatality by Barbarian Race za najlepszą przeszkodę ubiegłego roku (31,8 proc.).

Portal eXtremalny.PL powstał na początku 2018 roku. Misją Redakcji jest “propagowanie i wspieranie idei biegów ekstremalnych. Biegów będących wyzwaniem. Motywacją do przełamywania kolejnych barier. Czy też po prostu świetną zabawą.”

Pierwszym opublikowanym artykułem była krótka fotorelacja z Zimowego Runmageddonu Rekrut w Warszawie w dniu 13 stycznia 2018 roku. W drugim artykule zaprezentowaliśmy infografikę z tego biegu, a w kolejnym podsumowaliśmy Spartana w czeskim Libercu (Spartan inauguruje sezon w Libercu, 3. miejsce Daszkiewicz).

W ciągu tych dwóch lat opublikowaliśmy łącznie 443 artykuły, co oznacza średnio 4 artykuły na tydzień i 18 artykułów w miesiącu. Na eXtremalny.PL w tym czasie publikowało 6, a wkrótce już 7 autorów.

Najczęściej czytanym artykułem była zapowiedź programu Ninja Warrior Polska w telewizji Polsat pt. Kogo jesienią zobaczymy w Ninja Warrior Polska? (ponad 13 tys. odsłon). Bo w eXtremalny.PL staramy się wykraczać poza temat biegów przeszkodowych, pisząc również o Ninja Warrior i wszystkich innych szalonych sportowych wyzwaniach, jakie stawiają sobie ludzie.

Systematycznie rośnie też grono czytelników eXtremalny.PL. Na jesieni ubiegłego roku, w dotychczas najlepszym miesięcznym okresie, portal odwiedziło 18,8 tys. unikalnych użytkowników.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany