Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

To już pewne. W 2020 roku Runmageddon pojawi się w Czechach. I to dwa razy. Pierwszy raz niedaleko Pragi. Drugi w Libercu. Współorganizatorem biegów w Czechach będzie Gladiator Race.

Runmageddon wkracza do Czech. Największy organizator ekstremalnych biegów z przeszkodami w Polsce zapowiedział dwa przyszłoroczne eventy w Czechach. Pierwszy odbędzie się w leżącym niedaleko Pragi mieście Milovice. Drugi w Libercu, mieście w północnych Czechach, w sercu Gór Izerskich. To te miasta staną się areną Runmageddon Gladiator Race.

Nieco szczegółów na temat czeskich eventów zdradza Jaro Bieniecki, prezes RUNMAGEDDON S.A.:

Pierwsza, czeska impreza odbędzie się w majówkę – od 1 do 3 maja – w Milovicach, 50 kilometry od Pragi. Zawody odbędą się na poligonie czołgowym. Drugi event planujemy w Libercu na początku sierpnia. Są tam dwa fantastyczne stoki górskie, po których wytyczymy trasy zawodów. Liczymy na duży udział nie tylko zawodników z Czech, ale także z Polski, to tylko 40 km od przejścia granicznego w Jakuszycach.

Runmageddon nie będzie jednak sam organizował tych eventów. Jego partnerem w tym przedsięwzięciu będzie organizacja ocr-owa Gladiator Race, która od 2013 roku organizuje wyścigi z przeszkodami na terenie Czech. W ogłoszonym już kalendarzu na 2020 rok Gladiator Race zapowiedział aż 14 eventów, w tym wspomniany event w dniach 1-3 maja o nieujawnionej do tej pory lokalizacji, i drugi podobny zaplanowany na 24-26 lipca 2020 roku.

Podczas eventów Runmageddon Gladiator Race startujący będą mierzyć się z formułami znanymi z polskich Runmageddonów. Jednak przeszkody, które staną na trasie ekstremalnego biegu mogą zaskoczyć Runmageddończyków, gdyż niektóre z nich pochodzić będą z torów Gladiator Race.

Zapisy na Runmageddon Gladiator Race Praga – Milovice mają ruszyć jeszcze w tym tygodniu.

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon

Czytaj także:

Jedna odpowiedź

  1. Redakcja

    Gladiator Race, partner Runmageddonu w Czechach, oficjalnie potwierdził daty obu biegów. Będzie to:

    1-3 maja 2020 (Milovice)

    24-26 lipca (Liberec)

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany