Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W sobotę 25 stycznia odbędzie się doroczna Gala Mistrzów Biegów Przeszkodowych ORŁY OCR 2019, podczas której zostanie podsumowany sezon 2019 w biegach z przeszkodami, wręczone będą nagrody dla najlepszych i najbardziej popularnych zawodników, a także przedstawiony zostanie nowy zarząd Stowarzyszenia OCR Polska i nakreślone plany rozwoju na 2020.

Organizatorami Gali jest Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich przy obecności Przewodniczącego Rady Głównej Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich – Pana Grzegorza Kity, Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika i Prezydenta Miasta Radom Radosława Witkowskiego.

Jest to trzecia edycja spotkania w gronie przyjaciół podzielających pasję do biegów przeszkodowych: zawodników, organizatorów biegów i partnerów wspierających rozwój dyscypliny OCR (obstacle course racing) w Polsce.

Celem Gali ORŁY OCR 2019 jest honorowanie najlepszych zawodników, zawodniczek oraz organizatorów biegów przeszkodowych za rok 2019, a także odznaczenie zwycięzców Pucharu Polski OCR (zwycięzców organizowanej przez OCR Polska Ligi OCR 2019) w kategoriach wiekowych oraz zwycięzców Plebiscytu Orły OCR 2019.

Podczas wydarzenia będziemy świadkami nadania odznaczeń ZASŁUŻONY MISTRZ OCR i ZASŁUŻONY PARTNER OCR POLSKA,  a także honorowych wyróżnień za wkład w rozwój dyscypliny OCR w Polsce.

Gala Mistrzów Biegów Przeszkodowych to również wydarzenie mające na celu integrację środowiska biegów przeszkodowych tworzonego poza zawodnikami przez samorządy partnerskie, media branżowe i organizatorów wydarzeń sportowych – to im tym wydarzeniem OCR Polska chce  podziękować.

III Gala Mistrzów Biegów Przeszkodowych ORŁY OCR 2019 odbędzie się 25 stycznia 2020 r. w Pałacu Domaniowskim k/Radomia (Konary 8, 26-432 Wieniawa) w godzinach 18:00 -20:00

W programie wydarzenia:

 1. Podsumowanie roku, 2019 „co gdzie, kiedy, jak …czyli OCR po polsku”
 2. Wręczenie nagród w RANKINGU 2019 OCR POLSKA
 3. Wręczenie nagród w PUCHARZE POLSKI OCR – Liga OCR 2019
 4. Wręczenie nagród w Plebiscycie organizowanym przez OCR POLSKA
 5. Wręczenie odznaczeń „Zasłużony Mistrz” i „Zasłużony Partner”
 6. Wręczenie podziękowań dla Partnerów za ich wkład w rozwój dyscypliny OCR w Polsce
 7. Przedstawienie planów rozwoju OCR na 2020 rok – POLSKIE OCR’y
 8. Pożegnanie starego i powitanie nowego Zarządu OCR Polska

Będzie to czas wyróżnień, ale i podsumowań. Portal eXtremalny.PL – patron medialny wydarzenia, ujawni trendy panujące na polskim rynku biegów przeszkodowych oraz przytoczy najciekawsze wydarzenia sezonu.

Gościem specjalnym III Gali Orły OCR  będzie Jarosław Grabny, założyciel polskiej drużyny OCR w Wielkiej Brytanii – SQUADRON303.

Gala Orły OCR 2018

Dokonane zostanie podsumowanie nowości na rynku OCR jak Ninja Warrior Polska z udziałem Last Man Standing – zdobywcy najwyższego podium programu Jakuba Zawistowskiego.

Uczestniczy usłyszą o Drużynach OCR i Biegach Partnerskich dla OCR POLSKA w 2019 roku, a portal przeszkodowo.pl przypomni sukcesy Polaków na arenach międzynarodowych.

Maraton odznaczeń po raz pierwszy uświęci przyznanie odznaczeń specjalnych : Zasłużony Mistrz i Zasłużony Partner przyznawanych przez OCR Polska, odpowiednio za wysokie osiągnięcia sportowe na zawodach rangi mistrzowskiej serii Elite  w 2019 roku oraz za organizacyjną pomoc i podnoszenie standardów jakości przedsięwzięć sportowych organizowanych przez OCR Polska. Kto zostanie nimi odznaczony? Przekonamy się już w najbliższą sobotę.

Ogłoszone zostaną wyniki Plebiscytu na najlepszych, najbardziej lubianych ze środowiska OCR. W tym roku statuetkę ORŁA OCR odbierze 14 laureatów w poniższych kategoriach:

 1. Najlepszy bieg przeszkodowy w roku 2019
 2. Najbardziej otwarta i przyjazna drużyna OCR 2019 roku
 3. Najlepsze miejsce treningowe OCR in/outdoor na mapie Polski w 2019 roku
 4. Najlepsza przeszkoda Mistrzostw Polski OCR 2019
 5. Młodość roku 2019 (najlepiej zapowiadający się zawodnik/zawodniczka do 18 roku życia)
 6. Dojrzałość roku 2019 (najbardziej aktywny zawodnik/zawodniczka 50+)
 7. Objawienie roku wśród najlepiej rokujących/rozwijających się zawodniczek OCR 2019
 8. Objawienie roku wśród najlepiej rokujących/rozwijających się zawodników OCR 2019
 9. Objawienie Roku wśród Ninja OCR
 10. Para OCR 2019
 11. Najlepszy licencjonowany Sędzia OCR 2019
 12. Najlepszy fanpage zawodniczki/zawodnika OCR w 2019
 13. Najlepszy fanpage drużyny/klubu OCR w 2019
 14. Najlepszy serwis informacyjny o biegach OCR w 2019

Galę zakończy podsumowanie kroków milowych i działań starego Zarządu OCR Polska i przedstawienie Nowego zarządu oraz jego planów na 2020 rok poprowadzone przez Prezesa OCR Polska Jacka Kozickiego.

(materiał prasowy)

Grafiki: OCR Polska

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany