Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Planujesz debiut w triathlonie? Zawody Indor Triathlon Series to idealne miejsce na pierwszy triathlonowy krok. Do wyboru są aż 4 miasta: Gdynia, Warszawa, Poznań i Piaseczno.

Indoor Triathlon Series to cykl sprinterskich zawodów organizowanych w okresie zimowym. Uczestnicy będą mieli do pokonania 600 metrów pływania w basenie, 15 kilometrów na rowerach Technogym i 3 kilometry na bieżni mechanicznej. To dobry sposób na debiut w nowej dyscyplinie sportu.

Rywalizacja pod dachem to wymarzona okazja do triathlonowego debiutu – potwierdza Łukasz Maleszewski, rzecznik zawodów Indoor Triathlon Series. – To również szansa, by sprawdzić się w trzech dyscyplinach na krótkim dystansie i bez konieczności pływania w otwartym akwenie. Dla zawodników przygotowujących się do sezonu letniego, to sposób na oderwanie się od żmudnych treningów w okresie zimowym oraz poczucie adrenaliny i emocji związanych z bezpośrednią rywalizacją z innymi uczestnikami – dodaje Maleszewski.

W 2022 roku zawody zostaną rozegrane w 4 miastach. Cykl zostanie zainaugurowany 16 stycznia w Gdyni na obiektach Akademickiego Centrum Sportowego Akademii Marynarki Wojennej. Tydzień później, 23 stycznia, zostaną rozegrane zawody w Warszawie. Później będzie Poznań (13 lutego), a na końcu podwarszawskie Piaseczno (20 lutego).

Zapisy na Indoor Triathlon Series już wystartowały. Ceny pakietów startowych wahają się od 100 do 140 złotych. Każdy pakiet startowy obejmuje ubezpieczenie, numer startowy, czepek pływacki, pamiątkowy kubek z logo zawodów i medal dla każdego zawodnika, który ukończy rywalizację.

Fot. Sport Evolution

(na podst. mat. pras.)

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany