W sezonie 2022 biegi na dystansie Rekrut i Intro zaliczycie w nowych koszulkach bez rękawków. Runmageddon właśnie je pokazał.

Runmageddon zaprezentował kolejną partię koszulek na sezon biegowy 2022. Tym razem są to koszulki, które będą dołączone do pakietów startowych na biegi przeszkodowe w formule Intro (3 km + 15 przeszkód) i Rekrut (6 km + 30 przeszkód).

Największy organizator biegów przeszkodowych w Polsce wpisał się w świeże OCR-owe trendy i zaprezentował koszulki bez rękawków. Utrzymane są one w kolorystyce czarno-żółtej. Z przodu i z tyłu są one obrandowane nazwą biegu w kolorze białym. Naszym zdaniem to o jeden “Runmageddon” za dużo.

Producentem koszulek jest SMMASH. Jak można przeczytać pod ich prezentacją, zapewniają one termoregulację, są wygodne, wytrzymałe, mają krój podkreślający sylwetkę i nie powodują otarć.

Pod koniec lutego Runmageddon zaprezentował wzory koszulek na biegi w formule Classic (zobacz: Runmageddon pokazał nowe koszulki 2022. Pobiegniecie w nich Classica!). Jeżeli ma być zachowana dotychczasowa konsekwencja, to strój na formułę Hardcore i Ultra będzie miał długi rękaw.

Fot. Screen z FB Runmageddon

Przeczytaj także: