Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Kolejna porcja przeszkodowych newsów. W tym artykule przeczytasz m.in. o nowym biegu przeszkodowym na mapie Polski, medalach i koszulkach z pakietów startowych, podsumowaniu Runmageddonu we Wrocławiu i o programie Ninja Warrior Polska.

Finał Ninja Warrior Polska 7

We wtorek 11 kwietnia telewizja Polsat wyemituje finałowy odcinek 7. sezonu sportowego show Ninja Warrior Polska. W finale z przeszkodami zmierzy się 24 uczestników, w tym 2 kobiety. Więcej informacji o finale znajdziecie w artykule: Finał Ninja Warrior Polska: 2. uczestników zmierzy się Midoriyamą

FB Ninja Warrior Polska

Przeszkodowy Bieg Górnika

W Warszawie jest Przeszkodowy Bieg Hutnika, a na Śląsku będzie Pierwszy Ekstremalny Bieg Górnika. To nowy bieg OCR w Polsce. Do wyboru są 3 dystanse: Przygoda (5 km + 30 przeszkód), Wyzwanie (10 km + 50 przeszkód) i Family (2 km + 15 przeszkód). Bieg odbędzie się 24 czerwca 2023 roku na terenie KWK “Borynia-Zofiówka-Bzie”. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie w artykule: Nowy bieg OCR. Pierwszy Ekstremalny Bieg Górnika

FB Bieg Górnika

Furia Wojów na medal

Już za niespełna miesiąc, bo 3 maja, w Raciborzu odbędzie się bieg przeszkodowy Furia Wojów. Organizatorzy pokazali medal. Ładny jest.

FB Furia Wojów

Gadżety na Bieg Gladiatora

Organizatorzy Biegu Gladiatora w Bielawie pokazali koszulkę, komin i worko-plecach, które znajdą się w pakiecie startowym. Bieg zaplanowany jest na 10 czerwca 2023 r. Jeżeli się pośpieszycie to poniedziałku 10 kwietnia możecie kupić start w obniżonej cenie 119 zł.

FB Bieg Gladiatora Bielawa

Koszulki Strong Viking

Pozostając jeszcze w temacie koszulek dołączanych do pakietów startowych na biegi przeszkodowe, ale wykraczając nieco poza Polskę, to nowe koszulki na sezon 2023 pokazał organizator biegów OCR spod szyldu Strong Viking. Pokazujemy Wam je dlatego, bo bardzo nam się podobają.

FB Strong Viking

Runmageddon w liczbach

Runmageddon pochwalił się frekwencją i innymi statystykami ostatniego biegu we Wrocławiu. I tak zgromadził on 3720 dorosłych uczestników i 1139 dzieci. W tym swój pierwszy bieg z przeszkodami zaliczyło 2048 osób.

FB Runmageddon

TOP10 przeszkód na Gdynię

Kolejny w tym roku Runmageddon odbędzie się w weekend 15-16 kwietnia w Gdyni. Miasteczko biegowe będzie w Kolibkach. Runmageddon zaprezentował TOP10 przeszkód na to wydarzenie. Na trasie obok plaży i morza pojawi się też m.in. “Tarzan”, “DNA” i jak zawsze “Multi Rig”.

FB Runmageddon

Przeszkodowa integracja

Stowarzyszenie Rajsport Active, które organizuje biegi przeszkodowe ARM Race (dawniej Armagedon Active), zaprasza 6 maja na bieg “Galewski Las mocy”. Jak sami opisują, będzie to integracyjny bieg przeszkodowy na dystansie 5 km. Większość przeszkód będzie naturalnych, ale też pojawią się przeszkody techniczne. Bieg finansowany jest z budżetu obywatelskiego, a limit miejsc wynosi 180.

Bandosz w Ninja Warrior

Robert Bandosz, zdobywca tytułu Last Man Standing w 2020 roku w polskiej edycji Ninja Warrior i uczestnik brytyjskiej edycji tego programu, wziął udział we Francji w nagraniach do międzynarodowej edycji Ninja Warrior.

FB Robert Bandosz – Ninja Macho

Wystartowały zapisy na Ninja Series

Organizator zawodów przeszkodowych Ninja Series, czyli zawodów na krótkich torach przeszkód, uruchomił zapisy na 3 imprezy w tym sezonie. Pierwsze zawody odbędą się w dniach 15-16 lipca Centrum Treningowym Ospro, które mieści się w Wolicy koło Warszawy. Na drugie zawody trzeba będzie jechać w dniach 19-20 sierpnia do Zielonej Góry. A trzeci event zaplanowany jest w dniach 7-8 października w Błoniu niedaleko Warszawy.

FB Ninja Series

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany