Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Miłośnicy biegów z przeszkodami zbyt wielu prezentów pod choinkę nie dostaną. Organizatorzy biegów OCR nie zasypali ich promocjami i rabatami na pakiety startowe. A te które są dostępne raczej z nóg nie zwalają. Z drugiej strony, lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

Mistrzowski rabat na Święta

Rejestracja na Mistrzostwa Europy OCR 2019 w Gdyni z rabatem. Promocja jest 7-dniowa. Wystartowała 20 grudnia. Tego dnia można było dokonać rejestracji ze zniżką 7 proc. (kod: ChristmasOCREC). W dniu 21 grudnia zniżka wynosiła 6 proc. I tak dalej, aż do zera.

Runmageddon tylko do 23 grudnia

Promocje na runmageddonowe vouchery kończą się 23 grudnia. Do tego czasu m.in. Pakiet Weteran 2019, uprawniający do startu w Rekrucie, Classicu i Hardcorze, można kupić za 499 zł. To o 16,7 proc. taniej niż normalnie. Podobna zniżka jest na Pakiet Korona 2019.

Zniżka na Trifecta Ultra Weekend

Spartan przygotował świąteczno-startowy “Trifecta Weekend Pass”. To blisko 20 proc. rabat na 3 biegi (Sprint, Super i Ultra) podczas Trifecta Ultra Weekend w Krynicy w sierpniu 2019 roku.

10 proc. od Formozy

Formoza Challenge, organizator biegów z przeszkodami/militarnych w Obornikach i Ustce, zaoferował na święta rabat w wysokości 10 proc. na te wydarzenie. Rabat obowiązuje do 27 grudnia.

Harpagański voucher

Do 31 grudnia można nabyć za 99 zł voucher na Bieg Harpagana (10 km i 35 przeszkód). Przed rokiem wprawdzie od tej kwoty startowały zapisy na ten bieg, ale teraz razem z voucherem otrzymujemy dodatkowy voucher na 7 darmowych dni w klubie Strefa Byków.

Fot. pexels

Czytaj także: Black Friday raczej nie dla OCR-owca, chociaż jest kilka wyjątków

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany