Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Już zdążyliśmy się oswoić z myślą, że w 2022 roku nie będzie Spartana w Polsce. Czas wziąć byka za rogi i zaplanować starty zagraniczne. Spartan właśnie opublikował kalendarz biegów na rok 2022 dla regionu CEU.

Znamy kalendarz biegów Spartan Race na 2022 roku dla Europy Środkowej. Sprawdziły się nasze doniesienia z października, że w 2022 roku ten najbardziej znany na świecie bieg przeszkodowy (OCR) nie zostanie zorganizowany w Polsce.  Spartan do Polski, jak wcześniej zapewnili jego przedstawiciele w mediach społecznościowych, wróci dopiero w 2023 roku.

W 2022 roku Spartanie będą za to mieli do wyboru Węgry, Czechy, Słowację, Rumunię i Ukrainę. Na Ukrainie odbędą się 4 biegi, w Czechach, na Słowacji i Węgrzech po 3 biegi, a w Rumunii 1 bieg.

Łącznie w 2022 roku w regionie CEU odbędzie się 14 imprez pod szyldem Spartan Race. Nowy sezon wystartuje 12 lutego na Węgrzech. Zakończy go natomiast zaplanowany na 3 grudnia bieg na Ukrainie. Jedyny w sezonie Spartan Ultra odbędzie się w weekend 27-28 sierpnia 2022 na Słowacji. W aż 7 różnych lokalizacjach będzie można ścigać się w formule Spartan Trail, czyli na trasie biegu górskiego bez przeszkód.

Fot. FB Spartan Race Poland

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany