Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Miłośnicy biegów z przeszkodami mogą zapomnieć o Black Friday. Owszem niektórzy organizatorzy nawiązują do tej nowej świeckiej tradycji, ale szczególnie nie rozpieszczają rabatami. Jednym z wyjątków jest Bieg Hutnika z obniżką ceny pakietu o ponad 40 proc.

Black Friday, Cyber Monday, Black Week. Amerykańskie święto zakupów na dobre zadomowiło się nad Wisłą. Jednak do pierwowzoru wiele brakuje. Próżno szukać ogromnych przecen rzędu 50, 60 czy 70 proc., znanych z amerykańskiego rynku i tamtejszych sklepów internetowych. Raczej są to 20-30 proc. rabaty. Niejednokrotnie też, te większe upusty dotyczą mniej atrakcyjnych towarów. Jeszcze gorzej wygląda to w przypadku biegów z przeszkodami. Próżno szukać prawdziwych cenowych okazji. Chociaż z drugiej strony, każda zaoszczędzona “dycha” na pakiecie powinna cieszyć.

Bieg Hutnika z dużym rabatem

Z mocną promocją na Black Friday wszedł Bieg Hutnika. Na trzecią edycję tego biegu rozgrywanego na terenie Huty ArcelorMittal w Warszawie, która odbędzie się 6 października 2019 roku, można się zapisać za 59 zł. To o ponad 40 proc. taniej niż wynosi cena regulaminowa. Ta do końca listopada kształtuje się na poziomie 99 zł, a od 1 grudnia rośnie do 119 zł.

15 proc. do Armageddon Challenge

Armageddon Challenge z okazji czarnego piątku daje 15 proc. zniżki na pakiety startowe na bieg z przeszkodami w Janowcu nad Wisłą, Bieg Walentynkowy w Pruszkowie, a także na trening w Pruszkowie oraz na zakupy w sklepie ACF. Kod do promocji to black friday. Działa tylko w dniu 23 listopada.

Formoza Challenge obniża ceny o 10 proc.

W piątek 23 listopada pakiety startowe na przyszłoroczne biegi Formoza Challenge w Obornikach (8-9 czerwca) i Ustce (28 lipca) można kupić o 10 proc. taniej. Ceny pakietów na bieg na 5 km zaczynają się od 69 zł, na 10 km od 79 zł, a na formułę Formoza Challenge Ultra 10 km od 110 zł. Te najniższe ceny będą obowiązywać do końca roku.

Dyszka do Survival Race

W piątek 23 listopada można nabyć pakiet startowy (dorośli uczestnicy) na wszystkie biegi Survival Race z ceną obniżoną o 10 zł. Kod promocji to ORANGE. Oznacza to rabat na poziomie niespełna 8,8 proc. w przypadku pakietu startowego na bieg na najkrótszym dystansie 3 km, który do końca listopada kosztuje 114 zł.

Destroyer Race czyli piąty biegnie za free

Destroyer Race wprowadził promocję 4+1 dla drużyn. Jeżeli na bieg zapisze się 4 uczestników z danej drużyny, to 5 osoba biegnie za darmo. Żeby skorzystać ze zniżki, należy do organizatora wysłać listę wszystkich 5 członków drużyny, po czym zapisać się na bieg.

Power “Tańszy” Training

W piątek rabat zaoferowała też Power Training. Tego dnia można zakupić karnet na 12 treningów (każdy trwa do 1,5 godziny) za 140 zł. Pierwotnie kosztował on 180 zł. Powerki trenują w Warszawie. Przy okazji warto też wspomnieć o innej promocji. Mianowicie o pierwszym treningu za free.

Runmageddon bez promocji, ale za to charytatywnie

Runmageddon nie zaoferował żadnej promocji z okazji Black Friday. Poinformował natomiast, że przekaże po 20 zł z każdego zakupionego do 16 grudnia pakietu startowego na domy dziecka w miastach, w których będzie rozgrywany dany bieg.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany