Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W 2022 roku Runmageddon zorganizuje cykl zawodów typu Ninja. Decyzja już zapadła. Pozostaje jeszcze ustalenie szczegółów.

W przyszłym roku Runmageddon, największy organizator biegów przeszkodowych w Polsce, odpali zawody na krótkim torze przeszkód – ujawnił szef i pomysłodawca Runmageddonu Jaro Bieniecki, podczas spotkania z internautami. Oto co powiedział:

Już mieliśmy na ten rok zaplanowany taki ciekawy projekt Ninja (…). Przesunęliśmy go na rok przyszły. Myślę, że nie pomylę się za bardzo jak powiem, że bez wątpienia go zrealizujemy w przyszłym sezonie. Pytanie na jaką skalę? Ile będzie tych imprez? I czy one będą się odbywały na eventach Runmageddonu czy gdzieś oddzielnie? To są dodatkowe pytania na które będziemy sobie odpowiadać w trakcie przerwy zimowej. Ale jakieś imprezy Games/Ninja w przyszłym roku zrealizujemy.

W latach 2015-2016 organizowane były zawody Runmageddon Games, podczas których uczestnicy rywalizowali na 200-metrowym torze, gdzie były rozmieszczone najróżniejsze przeszkody. Później w krótkich epizodach zawody te wróciły jeszcze w kwietniu i październiku 2019.

Gamesy to nie były zawody typu Ninja, gdzie techniczne lub sprawdzające równowagę przeszkody, ustawione są jedna za drugą. Nie jest jednak wykluczone, że nowy projekt będzie właśnie klasycznym Ninja. Szczególnie, że Marek Podgórski, który jest drugim współwłaścicielem Runmageddonu, wystąpił w polsatowskim show Ninja Warrior Polska (i być może pojawi się w jego kolejnej edycji). Czy to on był pomysłodawcą projektu Runmageddon Ninja?

 

Fot. screen z Polsat TV

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany