RMF4RT Gladiators uruchomił dla swoich członków dedykowaną aplikację. Jej ideą jest promocja aktywnego trybu życia, poprzez aktywizację społeczności do udziału w treningach, sportowych eventach i challenge’ach.  Na najaktywniejszych użytkowników czekają atrakcyjne nagrody. Jest ich prawie 100, a w przyszłości ma być więcej.

Zespół RMF4RT Gladiators powstał w maju 2019 roku i z marszu stał się jedną z największych drużyn biegowych w Polsce. Gladiatorzy wspólnie startują w zawodach oraz szlifują swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów w kilkudziesięciu oddziałach w kraju. W tym tygodniu zespół ujawnił owoc swoich kilkumiesięcznych prac – dedykowaną aplikację dla członków swojej społeczności. Aplikację web można znaleźć pod adresem: www.gladiators.pl. Na najaktywniejszych użytkowników czekają atrakcyjne nagrody, takie jak: zniżki na biegi, loty śmigłowcem, przejażdżki sportowymi samochodami czy vouchery na produkty od partnerów.

Trenuj z Gladiatorami w swoim mieście

Już na etapie rejestracji można wybrać swojego trenera z danego miasta. Następnie, poprzez aplikację, w jasny i przejrzysty sposób zapisać się do niego na trening. Przed treningiem można zapoznać się z osiągnięciami i życiorysem trenera – tak, aby wybrać osobę, która najbardziej będzie odpowiadać wymaganiom użytkownika. Po odbyciu treningu, jego uczestnicy dostają w aplikacji punkty, które zbierają na swoim koncie.

Nietuzinkowe eventy

Zespół w 2020 roku planuje zorganizować do 10 eventów w całym kraju. Już teraz w aplikacji można zapisać się na 24-godzinny trening w siedzibie RMF FM w Krakowie. Gladiatorzy będą organizować również trening na dachu drapacza chmur, gdzie uczestnicy podczas aktywności będą mogli podziwiać panoramę Warszawy. W planach jest również wyścig Samochód vs Gladiators – czyli wyjątkowa rywalizacja na ulicach Warszawy. Za sterami wyścigowego samochodu zasiądzie szef zespołu, Rafał Płuciennik (kilkukrotny Mistrz i Wicemistrz Polski w rajdach trenowych), który będzie ścigał się z…. biegaczami. Wszystko to podczas szczytu komunikacyjnego w stolicy. Ideą jest sprawdzenie, kto szybciej dostanie się na drugi koniec miasta. Ale żeby nie było tak łatwo, na trasie czekać będzie kilka przystanków z aktywnościami do wykonania. Gladiatorzy planują również dwa obozy integracyjne, z czego jeden odbędzie się na pustyni Siedleckiej. Za udział w każdym z eventów Gladiator gromadzi na swoim koncie punkty.

Zadania specjalne i challenge

W aplikacji dostępne są również zadania specjalne. Są to treści pozwalające poszerzyć wiedzę z zakresu treningu i  diety. Uzupełnione to jest specjalnymi akcjami organizowanych przez zespół. Wszystko po to, aby użytkownicy czerpali z projektu realną wartość i mogli rywalizować ze sobą w rozmaitych challege’ach rzucanych przez team.

Dostęp do prawie 100 benefitów

Będąc Gladiatorem można liczyć na szereg przywilejów. Jednym z nich jest bardzo bogaty pakiet zniżek od partnerów zespołu. Benefity podzielone są na wiele kategorii – wszystko w myśl zasady „dla każdego coś dobrego”. W aplikacji znajdziemy zniżki stricte sportowe, takie jak: biegi, siłownie, sprzęt sportowy, fizjoterapeuci. Dla tych, którzy poza sportem cenią też lifestyle przygotowane są zniżki na paliwo, restauracje czy hotele. Nie zapomniano też o tych, którzy lubią produkty ekskluzywne. Mogą oni skorzystać ze zniżek na przejażdżki luksusowymi samochodami, przydomowe sauny czy prestiżowe marki.

Rankingi i atrakcyjne nagrody

Jak już wspomnieliśmy – za udział w treningach, eventach czy realizację zadań specjalnych każdy z Gladiatorów otrzymuje punkty. Sumują się one w rankingach, a najaktywniejsi Gladiatorzy otrzymują od zespołu atrakcyjne nagrody. W najnowszym rankingu do wygrania są m.in. przelot śmigłowcem, przejażdżka Ferrari po torze, zestaw produktów od BaByliss czy odzież.

Nowe ceny za członkostwo

Cały świat Gladiators dostępny jest po opłaceniu abonamentu. Wraz z pojawieniem się aplikacji zespół udostępnił nowe ceny za członkostwo. Wszystko w ramach 3 pakietów do wyboru:

Pakiet Sport – kierowany jest to tych, którzy stawiają sport na pierwszym miejscu. W ramach tego abonamentu mamy dostęp do trenerów i treningów Gladiators oraz udział w typowo sportowych eventach. Można korzystać również z puli 45 zniżek na biegi i sprzęt sportowy. A to wszystko już za 19 zł miesięcznie.

Pakiet GO – jest rozwinięciem pakietu SPORT. Oprócz sportowych zniżek, dochodzi kolejne 20 benefitów lifestylowych. W ramach tego pakietu Gladiatorzy otrzymują również bogatsze nagrody w kwartalnych rankingach aktywności. Pakiet ten można nabyć za kwotę 39 zł miesięcznie.

Pakiet PRO – oferuje pełny pakiet prawie 100 zniżek i dostęp do wszystkich eventów organizowanych przez zespół. Gladiatorzy mogą liczyć tu na ekskluzywne nagrody w rankingach, które pojawiają się aż raz na miesiąc. Co ciekawe – tego pakietu nie można kupić. Można go zdobyć po przekroczeniu progu 4000 punktów w aplikacji.

(materiał dostarczony przez RMF4RT Gladiators)

Czytaj także: