Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Za tydzień finał 6. sezonu Ninja Warrior Polska. Czy wzorem ostatnich dwóch sezonów program wygra zawodnik, który do finału awansował zdobywając “Złoty Bilet” na Power Tower? Oto ta szóstka uczestników.

Znamy wszystkich 24 finalistów 6. sezonu Ninja Warrior Polska. Za tydzień powalczą oni z torem finałowym (ale też z uciekającym czasem) o możliwość stanięcia pod Górą Midoriyama i wspięcia się na nią. Dotychczas jeszcze nikomu w polskiej edycji ta sztuka się nie udała. Najbliżej był Igor Fojcik w 4. sezonie Ninja Warrior Polska (zobacz: Historyczny finał! Igor Fojcik Last Man Standing Ninja Warrior Polska 4).

Droga do finału była różna. 6 z 24 finalistów awansowało tam bezpośrednio, wygrywając rywalizację na Power Tower i zdobywając “Złoty Bilet”. Pozostali musieli walczyć o to na torze półfinałowym.

Czy to właśnie wśród tej “szóstki chłopaków ze złotym biletem” jest zwycięzca Ninja Warrior Polska? Taką prawidłowość można było zaobserwować w ostatnich dwóch sezonach. Igor Fojcik, który zdobył dwukrotnie tytuł Last Man Standing, dostał się do finału właśnie wygrywając rywalizację na Power Tower.

Ninja Warrior Polska 6: mistrzowie Power Tower:

  • Paweł Murawski (czas: 00:29,90)
  • Filip Warzecha (00:31,30)
  • Jakub Zawistowski (00:32,50)
  • Przemysław Jańczuk (00:32.90)
  • Witalij Orichowski (00:34,70)
  • Hubert Przytuła (00:35,40)

Finałowy odcinek Ninja Warrior Polska 6 telewizja Polsat wyemituje we wtorek 11 października 2022 roku o godzinie 20:05.

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany