Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon i czeski Gladiator Race kontynuują współpracę. W weekend 10-11 lipca wspólnie zorganizują Runmageddon Gladiator Race Karkonosze. Wcześniej, bo w weekend 1-2 maja w Milowicach, odbędzie się organizowany przez Czechów bieg Gladiator Race Milovice – Runmageddon edition, gdzie na trasie spotkać będzie można przeszkody z Runmageddonu.

W 2020 roku pandemii pokrzyżował wszystkie plany organizatorów biegów z przeszkodami z Czech i Polski. W tym plany na wspólne eventy organizowane przez Gladiator Race i Runmageddon.  Musieli oni je odłożyć. Na szczęście ich współpraca i dobre relacje przetrwały i w 2021 roku wracają do wcześniejszych planów organizacji międzynarodowych eventów w Czechach.

Pierwsze czeskie wydarzenie odbędzie się w weekend 1-2 maja w Milowicach niedaleko Pragi. Do udziału w nim można się zapisać na stronie organizatora gladiatorrace.cz. Uczestnicy, którzy w 2020 roku chcieli wystartować właśnie w tej lokalizacji, a którzy z powodu pandemii tego nie zrobili, będą teraz mieli taką okazję. Głównym organizatorem tego wydarzenia jest czeski Gadiator Race, zaś Runmageddonu użyczy swojemu czeskiemu koledze przeszkody oraz wsparcie organizacyjne podczas eventu.

– Cieszymy się, że udało nam się wspólnie przetrwać ten trudny czas. Co prawda nerwowa sytuacja trwa dalej zarówno w Polsce jak i w Czechach, ale wierzymy, że w maju wszystko się ułoży i fani zarówno Runmageddonu jak i Gladiator Race trafią na swoje ulubione trasy – mówi Piotr Bałchanowski, reprezentant polskiego organizatora.

Drugie wydarzenie – Runmageddon Gladiator Race Karkonosze, zaplanowane jest na weekend 10-11 lipca br. Będzie to pierwszy, wspólnie przygotowany event. Jego lokalizacja znajdować się będzie po czeskiej stronie gór. Będzie tam można się zmierzyć z formułami Rekrut (6 km + 30 przeszkód), Hardcore (21 km + 70 przeszkód) i jedynym w tym roku Ultra (42 km + 140 przeszkód).

Więcej informacji nt. Runmageddonu znajdziecie klikając tu.

(na podst. mat. pras.)

Fot. Biuro Prasowe Runmageddonu

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany