Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W 2021 roku Runmageddon Ultra odbędzie się w lipcu. W Karkonoszach. Bieg będzie organizowany wspólnie z czeskim Gladiator Race. Nie będzie to pierwszy polsko-czeski event. Wcześniej prawdopodobnie pobiegniemy w okolicach Pragi.

– Rok 2021, ciepły lipcowy weekend i piękne karkonoskie góry, to właśnie o tym czasie i w tym miejscu odbędzie się długo wyczekiwany Runmageddon Gladiator Race Karkonosze. Zupełnie nowa lokalizacja stanie się areną fantastycznego sportowego spektaklu, a udział w nim wezmą dzieci, dorośli i całe rodziny – tak Runmageddon zachwala w notce prasowej swój lipcowy event w Karkonoszach. Bieg zostanie zorganizowany razem z czeskim Gladiator Race.

W dniach 10-11 lipca 2021 roku fani biegów z przeszkodami będą mogli zmierzyć się w Karkonoszach z trzema dorosłymi formułami: Rekrut (6 km + 30 przeszkód), Hardcore (21 km + 70 przeszkód) i Ultra (42 km + 70 przeszkód). Dodatkowo organizatorzy przygotowali jeszcze formuły Kids, Junior i rodzinną Family.

Karkonoski Runmageddon to nic innego jak powrót do pomysłu, którego przez pandemię nie udało się zrealizować w tym roku. Mianowicie, w dniach 24-26 lipca 2020 roku, wspólnie z Gladiator Race, miał zostać zorganizowany górski event w czeskim Libercu. Teraz zmieniła się tylko jego lokalizacja. A to dlatego, jak informuje Gladiator Race w social mediach, że ośrodek sportowy w Libercu obecnie jest remontowany. Czy to oznacza, że karkonoski event odbędzie się w Harachovie? Chcielibyśmy! Dokładnie tak. To już pewne! Taka informacja pojawiła się na profilu FB Gladiator Race (później została skasowana).

W 2020 roku miały zostać zorganizowane dwa wspólne eventy w Czechach przez Runmageddon i Gladiator Race. Oprócz Liberca były jeszcze Milovice niedaleko Pragi. Póki co w kalendarzu Runmageddonu brakuje tej lokalizacji. Jest ona za to w kalendarzu na 2021 rok ogłoszonym przez Gladiator Race. Bieg zaplanowany jest w dniach 1-2 maja 2021. Podejrzewamy, że  Runmageddon wkrótce też to ogłosi.

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany