Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W Polsce zapanowała moda na biegi z przeszkodami. Startuje w nich coraz więcej osób. Jedni traktują to jako zabawę, inni łapią “OCR-owego bakcyla”. Do obu tych grup pomocną dłoń wyciąga Robert Bandosz – mistrz Europy w biegach z przeszkodami – przygotowując pierwszy w historii poradnik dla zawodników.

Popularny OCR Macho to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników OCR (Obstacle Course Racing) w naszym kraju. Swoją przygodę z biegami przeszkodowymi rozpoczął już w 2014 roku Od tamtego czasu zaliczył prawie 100 startów i wywalczył ponad 20 medali, m.in. na Mistrzostwach Polski i Europy. Jednak co w tym przypadku ważniejsze – Robert to trener personalny i doradca dietetyczny.

Zapytacie zapewne czemu ta druga część jest ważniejsza? Otóż Robert Bandosz, jako pierwszy zawodnik OCR w Polsce, zdecydował się na stworzenie poradnika dla wszystkich pasjonatów biegów z przeszkodami.

Wielu zawodników prezentowało już poradniki o różnej tematyce – jak pokonywać przeszkody, czy jak trenować. Ja postanowiłem podejść do tematu szerzej – powiedział nam Robert Bandosz o swoim projekcie.

Postanowiłem, że zrobię poradnik, który każdy będzie mógł mieć przy sobie, a dokładniej w swoim Messengerze. To właśnie tam – po odpowiedzi na kilka krótkich pytań, które pozwolą mi podzielić uczestników na kategorie zaawansowania – każdy chętny będzie otrzymywał raz w tygodniu porady dotyczące żywienia, suplementacji i treningu w OCR. Wierzę, że dzieląc się swoją wiedzą z zakresu OCR zachęcę do tego sportu więcej osób lub pomogę komuś wspiąć się na wyższy poziom. Nic nie daje takiej radości jak dzielenie się wiedzą – dodał Bandosz.

Jeżeli chcecie skorzystać z porad Roberta, należy polubić jego Fanpage “Robert Bandosz – OCR Macho” na Facebooku i kliknąć w link prowadzący do Messengera (Wiadomości). Później wystarczy już tylko kliknąć “ROZPOCZNIJ”, odpowiedzieć na kilka pytań i czekać na porady. My z ciekawością będziemy śledzić ten nowatorski pomysł.

Czytaj także:

  1. Robert Bandosz: król podwórka, sportowiec, ambasador, Mistrz OCR
  2. Mistrzostwa Polski OCR 2018 (5 km) – walka o 3. miejsce

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany