Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Wreszcie jest! Trofeum za podwójnego Weterana na Runmageddonie. Proponujemy iść jeszcze dalej i od sezonu 2022 dać możliwość zdobycia Weterana Ultra!

Co to jest Weteran?

Weteran to specjalna statuetka. Honorowani są nią wszyscy Runmageddończycy, którzy w jednym sezonie zaliczą biegi na trzech różnych dystansach: Rekrut (6 km + 30 przeszkód), Classic (12 km + 50 przeszkód) i Hardcore (21 km + 70 przeszkód). Dodatkowo mają oni możliwość zakupienia specjalnej kurtki Runmageddon Weteran.

 

Podwójny Weteran

Pomysł na podwójnego Weterana pojawił się podobno już kilka lat temu, ale dopiero teraz doczekał się realizacji. Runmageddon ogłosił go 9 czerwca. Każdy, kto pociśnie Weterana dwa razy, otrzyma specjalną “złotą” statuetkę. Oczywiście wcześniej odbierając “czarnego” Weterana za pierwsze trzy biegi (Rekrut, Classic, Hardcore).

Statuetka Podwójnego Weterana 2021

 

Statuetka Weterana 2021

 

Klasyfikacja Weteranów

Inną nowością jest klasyfikacja Weteranów. Właściwie jest to lista osób, które w danym sezonie Weterana zdobyły. Plus informacja ile ich było. W tym roku są to już 183 osoby.

 

Czekamy na Weterana Ultra!

W naszej opinii Runmageddon powinien iść za ciosem i w 2022 roku zaoferować możliwość walki o Weterana Ultra. Taką statuetką nagradzani byliby ci, którzy w jednym sezonie zaliczyliby biegi na dystansach Classic (12 km + 50 przeszkód), Hardocore (21 km + 70 przeszkód) i właśnie Ultra (42 km + 140 przeszkód). Trofeum to byłoby wyjątkowe nie tylko dlatego, że należałoby przebiec dystans Ultra, ale przede wszystkim z uwagi na fakt, że byłaby tylko jedna szansa na jej zdobycie (Runmageddon Ultra jest tylko raz w roku).

 

Gdzie jeszcze w tym roku Runmageddon?

Do końca 2021 roku zaplanowanych jest jeszcze 9 Runmageddonów. Lokalizację 8 już znamy. Ten ostatni, jeszcze nie ogłoszony, odbędzie się w weekend 16-17 października. Wszystko wskazuje na to, że będzie to Lesko.

 

Fot.: FB Runmageddon
Mapa: eXtremalny.PL

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany