Wczoraj Runmageddon zaprosił w pierwszy weekend września do Trójmiasta. Tym samym znamy już wszystkie lokalizacje Runmageddonów w 2021 roku. No dobra, prawie wszystkie, ale wszystkich lokalizacji się domyślamy. I o tym będzie ten tekst.

W weekend 4-5 września Runmageddon ponownie zawita do Trójmiasta. Zapisy na biegi przeszkodowe właśnie wystartowały. Do wyboru jest Intro (2 km + 15 przeszkód), Rekrut (6 km + 30 przeszkód) i Classic (12 km + 50 przeszkód). Ceny za pakiety zaczynają się od 119 zł, a kończą na 209 zł. Z każdym miesiącem będą jednak rosły. Na szczęście powszechnie dostępne są kody rabatowe, które obniżają ceny pakietów o te 10-15 proc.

Aktualnie Runmageddon ma otwarte zapisy na 7 biegów. Kolejno są to Warszawa (29-30 maja), Silesia (12 czerwca), Ełk (26-27 czerwca), czeskie Harrachovo (10-11 lipca), Wrocław (21-28 sierpnia), opisane wyżej Trójmiasto (4-5 września) i Kraków (18-19 września).


>>> KALENDARZ BIEGÓW Z PRZESZKODAMI <<<


Zgodnie z zaprezentowanym w marcu oficjalnym kalendarzem (zobacz: Znamy oficjalny kalendarz Runmageddonu na 2021 rok), wszystkich Runmagedonów w 2021 roku będzie 14. Do tej pory odbyły się cztery: zimowa Warszawa, Kraków, Poznań i Gdańsk. Do ogłoszenia został jeszcze 3 biegi. Znamy ich daty, bo te zostały podane. Są to 7 sierpnia, 2-3 października i 16-17 października. Teraz rozszyfrujmy ich lokalizacje. Oto one:

  • 7 sierpnia: Runmageddon Ostrołęka ( 5 KM)
  • 2-3 października: Runmageddon Warszawa (Intro, Rekrut, Classic)
  • 16-17 października: Runmageddon Lesko (Hardcore, Finał Ligi 2021)

Runmageddon Ostrołęka by Melvit – o tej lokalizacji pisaliśmy już w marcu. Runmageddon na jedynym i niestandardowym dystansie 5 km to odwołany w 2020 roku i przeniesiony na ten rok bieg w Ostrołęce. Jeżeli plany na ten event się nie zmieniły, to na Ostrołękę szykowane są inne medale i inne koszulki.

Runmageddon Warszawa – zawsze na jesieni w Warszawie (lub okolicach) odbywa się trzeci w sezonie Runmageddon. Teraz też tak będzie.

Runmageddon Lesko – to akurat największy znak zapytania. Stawiamy jednak na runmageddonowe powroty i przywiązanie do tradycji górskich biegów w końcówce sezonu. Dlatego zakładamy, że Runmageddon wróci do Leska, gdzie kończył sezon 2020.

Tak prezentuje się mapa lokalizacji wszystkich zaplanowanych do końca roku Runmageddonów. Te opisane wyżej zaznaczone są czerwonymi kropkami.

Fot. Biuro Prasowe Runmageddonu

Przeczytaj także: