Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

We wrześniu telewizja Polsat pokaże drugą edycję Ninja Warrior Polska. Sportowe show, podobnie jak w 2019 roku, będzie emitowane we wtorki – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

Drugi sezon Ninja Warrior Polska będzie można oglądać w telewizji Polsat we wtorki po godzinie 20:00. Tak samo jak w 2019 roku. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 1 września br. Odcinków będzie siedem. To oznacza, że finał programu będzie miał miejsce 13 października 2020 roku.

Ninja Warrior to światowy fenomen, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Sportowe show można było oglądać w kilkudziesięciu krajach. W tym m.in. w USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Izraelu, Malezji, Holandii, Wielkiej Brytanii i od 2019 roku w Polsce.

W tym roku Ninja Warrior Polska poprowadzi Karolina Gilon, a zmagania uczestników komentować będzie stały duet: Jerzy Mielewski i Łukasz Jurkowski.

Pierwszy sezon programu cieszył się dużym zainteresowaniem widzów, gromadząc ich średnio 1,44 mln przed telewizorami.

Fot. Polsat

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zmierz się z naszym extremalnym quizem o Ninja Warrior Polska.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany