Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

12 września telewizja Polsat wyemituje 2. odcinek trwającego 8. sezonu Ninja Warrior Polska. Z torem przeszkód zmierzy się kolejna grupa 28 śmiałków. W tym dobrze znani widzom weterani toru, jak Przemysław Jańczuk, Teofil Deciuk i Krzysztof Orankiewicz. W programie pojawi się również aktor Jakub Zdrójkowski.

Uczestnicy programu najpierw zmierzą się z torem eliminacyjnym. Składa się na niego 6 przeszkód. Pierwsza z nich to “Bieg parkourowca 2”. Druga przeszkoda to “Zjazd na chustach”. Trzecią jest konstrukcja o nazwie “Na krawędzi”, w której kluczowy jest balans ciała i praca nóg. “Chwiejne łódki” to przeszkoda czwarta. Jest to sprawdzian dla chwytu i brzucha. Kolejna przeszkoda to “Przerzutnie”, której nie uda się pokonać bez silnych rąk. Ostatnią konstrukcją jest dobrze znana wszystkim “Krzywa ściana”.

Najlepsi zawodnicy z toru eliminacyjnego awansują do półfinału, gdzie powalczą o 3 miejsca w wielkim finale. Dwóch najlepszych zawodników z toru eliminacyjnego, zmierzy się ze sobą na Power Tower, walcząc o bezpośredni awans do finału (z pominięciem półfinału).

Z premierowego odcinka 8. sezonu Ninja Warrior Polska do finału dostali się: Witalij Orichowski, który wywalczył “złoty bilet” na Power Tower, a także Kacper Ciszewski, Sylwester Zalejasz i debiutujący w programie Jacek Przechrzta, który zajął miejsce kontuzjowanego Jakuba Zawistowskiego.

Oto pełna lista uczestników 2. odcinka Ninja Warrior Polska 8:

1. Przemysław Jańczuk

2. Teofil Deciuk

3. Krzysztof Orankiewicz

4. Grzegorz Matyszewski

5. Wojciech Rychlewski

6. Mariusz Bulandra

7. Piotr Mękal

8. Tomasz Zaorski

9. Leon Powałka

10. Adam Suchożerbski

11. Jakub Zdrójkowski

12. Jan Moksik

13. Paweł Ławrenczuk

14. Bartłomiej Wolny

15. Artur Zyskowski

16. Karol Stasiewicz

17. Kajetan Knopczyński

18. Adrian Graf

19. Szczepan Brzeski

20. Krzysztof Mika

21. Filip Jankowiak

22. Piotr Kawecki

23. Tomasz Jóźwiak

24. Łukasz Kończak

25. Michał Gostkowski

26. Karolina Młynik

27. Aleksandra Stefańska

28. Agata BagrowskaLista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Gdzie oglądać Ninja Warrior Polska? Drugi odcinek zostanie wyemitowany przez telewizję Polsat we wtorek 12 września 2023 roku o godzinie 20:05.

Fot. Polsat / Maciej Piórko

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany