Już za dwa miesiące najlepsi ninja w Polsce zjadą do Tomaszowa Mazowieckiego. To właśnie tam odbędzie się 8. edycja widowiskowych zawodów Ninja Run. Emocje gwarantowane!

Ninja Run to widowisko sportowe podczas którego zawodnicy mierzą się z torem przeszkód,  naszpikowanym wyzwaniami w stylu ninja. To emocjonujący wyścig i widowiskowe pokazy sprawności w jednym. To telewizyjne show spod znaku Ninja Warrior przeniesione do świata realnego. Ta nowo rozwijająca się dyscyplina sportowa przyciąga rzeszę fanów, którzy z wypiekami na twarzy obserwują spektakularne wyczyny zawodników i kibicują swoim faworytom. Takich emocji nie da się podrobić!

Ninja Run w Arenie Lodowej

8. edycja zawodów Ninja Run odbędzie się w dniach 1-3 września 2023 roku w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Tor przeszkód na to wydarzenie stworzyli znani z programu Ninja Warrior Polska – Wiktor Wójcik i Krzysztof Orankiewicz. Arena Lodowa zapewnia doskonałe warunki do organizacji tego typu wydarzeń. Nie tylko z łatwością pomieści całe, nawet kilkudziesięciometrowe tory ninja, ale dysponuje też dobrze zorganizowanym zapleczem dla Uczestników, a na trybunach pomieści każdego, zapalonego kibica.

Zawody Ninja Run to kilka form rywalizacji. Zawodnicy startują indywidualnie lub w 3-osobowej sztafecie. Nową formułą będą zawody juniorów. Podczas Ninja Run stanie oddzielny tor właśnie dla nich.

 

Harmonogram 8. edycji Ninja Run:

01.09 PIĄTEK

17:00 – 20:00 Eliminacje Indywidualne

 02.09 SOBOTA

10:00 – 16:00 Eliminacje Indywidualne

17:00 – 19:00 Eliminacje i Finały SZTAFET

03.09 NIEDZIELA

09:00 – 15:00 Eliminacje Indywidualne

15:30 Półfinały Indywidualne

18:00 Finały Indywidualne

TOR JUNIOR (NIEDZIELA) 

10:00 – 14:00 Eliminacje

od 15:00 Finały

 

Ninja Run przyciąga zagranicznych zawodników

W pierwszy weekend września do Tomaszowa Mazowieckiego zjadą zawodnicy ninja nie tylko z Polski, ale i z Niemiec, Litwy, Czech. Listy startowe nie są jeszcze zamknięte więc to grono wciąż może się powiększyć. Nic dziwnego ponieważ Ninja Run reprezentuje światową jakość jeśli chodzi o poziom, realizację i widowiskowość zawodów.

Nudy nie będzie! Dodatkowe atrakcje

Oprócz zmagań najsprawniejszych ninja, które zapewnią żywe emocje, organizatorzy Ninja Run zapewnią również towarzyszące atrakcje. Konkursy, challenge, degustacje umilą czas widzom. Dodatkowo podczas finałowego dnia zawodów w Arenie Lodowej odbędą się zapierające dech w piersiach pokazy akrobatyki powietrznej.

(na podst. mat. pras.)