Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Prezentujemy 8 biegów z przeszkodami, mogących stanowić alternatywę dla odwołanego Adrenaline Rush OCR Festival w dniach 15-16 czerwca. Wszystkie je łączy to, że organizowane są w ten sam weekend co odwołany bieg.

Odwołana czerwcowa edycja biegu Adrenaline Rush w Radotkach koło Płocka, który miał być biegiem w ramach Ligi OCR 2019, to zdecydowanie największe negatywne zaskoczenie tego sezonu. Dużo większe niż odwołany wcześniej Raptor Run w Bałtowie. Jednak, tak jak w przyrodzie szybko pustka jest zagospodarowywana, tak w świecie OCR są biegi mogące stanowić alternatywę dla odwołanej Adrenaliny. Wybraliśmy te, które organizowane są w ten sam weekend.

A kto jednak chce skorzystać z wolnego i darować sobie starty, może wybrać się z dzieckiem na R.AMBO RACE Kids do miejscowości Łukta k. Olsztyna lub na charytatywny MIKI RUN do Piły. Te biegi jako bonus również znalazły się w naszym zestawieniu.

Ninja Race (Lublin) 15.06.2019

Bieg z przeszkodami Ninja Race odbędzie się w sobotę 15 czerwca w Lublinie. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 4 km, na którym znajdzie się 20 przeszkód.

Bieg Harpagana (Bytom) 15-16.06.2019

Uczestnicy Biegu Harpagana pobiegną przez wyrobiska odkrywkowej kopalni dolomitu oraz przez rezerwat przyrody “Segiet”, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Bieg jest wydarzeniem dwudniowym (15-16 czerwca). Do wyboru jest 5 lub 10 km.  Na trasie będą zlokalizowane przeszkody naturalne oraz sztuczne. Na dystansie SPRINT (+/- 5 km ) będzie to 25 przeszkód, a na dystansie Endurance i Polish Force ( +/-10 km) będzie ich 50. Odbędą się też biegi dla dzieci w wieku 4-15 lat.

Organizator przygotował rabat w wysokości 10 proc. dla wszystkich, którzy planowali wystartować w biegu Adrenaline Rush.

Dabro-Bau Furia Świdnicka (Świdnica) 15.06.2019

Dabro-Bau Furia Świdnicka to bieg z przeszkodami organizowany 15 czerwca w Świdnicy nad Zalewem Witoszówka. Brak jest jednak dodatkowych szczegółów na temat tego biegu.

Spartan Race (Czechy, Dolni Morava) 15-16.06.2019

W dniach 15-16 czerwca w Czechach, blisko granicy z Polską (10 km od granicy), organizowany jest Spartan Race  Dolní Morava. W sobotę zawodnicy będą rywalizować na dystansie Sprint (5 km + 20 przeszkód), a w niedzielę na dystansie Super (13 km + 25 przeszkód).

Bieg Cichociemnych (Sochaczew) 16.06.2019

Bieg Cichociemnych w Sochaczewie organizatorzy określają jako przełajowy. Na trasie rozmieszczone są jednak zarówno naturalne, jak i sztuczne przeszkody. Do wyboru są dystanse 5 km, 10 km i 14 km.

Human Machine (Piotrków Trybunalski) 16.06.2019

Bieg z przeszkodami Human Machine zadebiutował w tym roku. W niedzielę 16 czerwca odbędzie się jego druga edycja. Zawody organizowane są w Piotrkowie Trybunalskim. Do wyboru jest 6 km + 30 przeszkód lub 12 km + 50 przeszkód. Dla 5. najlepszych zawodników serii PRIME (elite) przewidziane są nagrody pieniężne.

Bieg Spartakusa (Borne Sulinowo) 16.06.2019

Bieg Spartakusa to bieg z przeszkodami organizowany na poligonie w Bornem Sulinowie. Do wyboru jest dystans 6 km +20 przeszkód lub 12 km + 35 przeszkody. Przy okazji dorosłego biegu odbędzie się również formuła Spartakus KIDS, w której mogą wystartować dzieci, które w dniu zawodów ukończył 5 lat, ale ukończyły jeszcze 13 lat.

Bieg Spartakusa przygotował specjalną zniżkę na otarcie łez po Adrenalinie. Na hasło: ADRENALINA można zapisać się z rabatem 20 proc.

Leśne Games Warmia (Ruś) 16.06.2019 BIEG ZOSTAŁ ODWOŁANY

Leśne Games Warmia to rozgrywany w miejscowości Ruś bieg przeszkodowy na dystansie 5-8 km. Uczestnicy będą mieli do pokonania 20 naturalnych i sztucznych przeszkód. Limit uczestników to 150 osób. Obok biegu głównego zostanie rozegrany bieg z przeszkodami dla dzieci – Leśne Games Kids.

BIEGOWY BONUS

W trzeci weekend czerwca, oprócz wspomnianych wyżej biegowych eventów dla dorosłych, w miejscowości Łuka koło Olsztyna organizowany jest R.AMBO Race KIDS dla dzieci, a w Pile charytatywny bieg z przeszkodami MIKI RUN. W tym pierwszym, który odbędzie się w niedzielę 16 czerwca, dzieci będą rywalizowały na dystansie około 1 km z 15 przeszkodami. Tego samego dnia odbędzie się bieg w Pile. Wystartuje w nim około 650 osób. Przy okazji biegu zbierane są środki na operację rocznego Mikołaja Olszewskiego, który urodził się z wadą rączki.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany