Runmageddon opublikował oficjalny kalendarz swoich biegów na rok 2023. Nie wszystkie karty zostały jeszcze odsłonięte, ale terminy można już rezerwować. Sezon 2023 wystartuje w lutym, a zakończy się w październiku 2023 roku. Łącznie będzie 15 okazji do zmierzenia się z przeszkodami na trasach Runmageddonu.

Największy organizator biegów przeszkodowych (OCR) w Polsce otworzy nowy sezon Zimowym Runmageddonem Warszawa. Zaplanowany jest on na pierwszy weekend lutego (4-5 lutego 2023). Zapisy na ten event już trwają. Dokładna lokalizacja jeszcze nie jest znana. Wielu przeszkodowców oczekuje, że podobnie jak w latach poprzednich, start sezonu odbędzie się w Twierdzy Modlin.

Na dzień dzisiejszy zostały otworzone zapisy na 7 z 15 oficjalnie ogłoszonych Runmageddonów w 2023 roku. Są to eventy we Wrocławiu (1 kwietnia 2023), Trójmieście (15-16 kwietnia 2023), Poznaniu (29-30 kwietnia 2023), Krakowie (13 maja 2023), Warszawie (27-28 maja 2023) i Górski Runmageddon w… a tego jeszcze Wam nie napiszemy (22-23 lipca 2023).

Dziś poznaliśmy daty kolejnych ośmiu przyszłorocznych Runmageddonów. Zgodnie z opublikowanym przez organizatora kalendarzem odbędą się one w dniach: 10 czerwca, 24 czerwca, 5 sierpnia, 26-27 sierpnia, 9-10 września, 16-17 września, 30 września-1 października i 14-15 października 2023 roku.

Lokalizacje biegów, nawet te przybliżone, nie zostały podane. Niektórych można jednak się domyślać. Zakładamy, że pierwszy wrześniowy Runmageddon będzie w Trójmieście, a na przełomie września i października w Warszawie. Resztę domysłów zostawimy dla siebie. Was natomiast odsyłamy do tego, co o lokalizacjach przyszłorocznych eventów, mówił ma początku listopada Jarosław Bieniecki:

 • zorganizujemy dwa Runmageddony w Trójmieście
 • drugi Runmageddon w Trojmieście będzie zaraz po wakacjach
 • będzie jeszcze jedna impreza na północy Polski (oprócz Trójmiasta)
 • możliwe, że będzie Runmageddon w woj. kujawsko-pomorskim
 • nie będzie Runmageddonu na Podkarpaciu
 • na pewno pojawi się jedna nowa lokalizacja (nowe miasto)
 • Finał będzie w jakimś bardziej dostępnym miejscu w Polsce

Pełny tekst ze spotkania twórcy Runmageddonu z internautami znajdziecie tu: Bieniecki o frekwencji, kalendarzu 2023, Runmageddon Games i Polusie.

Grafika: FB Runmageddon

Przeczytaj także:

Jedna odpowiedź

 1. Joanna

  No dobra, fajnie, że stawiacie na młodość, Rodziny i dziecieki – całkowicie jestem ZA, ALE :
  Tak sobie myślę (już z 19-tu trasek rozmowy z młodymi), że zupełnie olewacie 50/60+ ! A czemu ?! Ci ludzie (włączam siebie w tę akcję zachęcania swoimi startami – już kilkanaście osób pociągnęłam za sobą) fantastycznie promują Runmageddon, bo skoro taka “skamieniałość” coś takiego przeżyła, to czemu nie ja ?! W 2021 zdobyłam 3 x Weterana (65+) normalka ?! czyba jednak nie … Potem się połamałam, ręka, druty/gwoździe … w 2022 jednak Weteran (!) ale to pomińmy, bo tylko moja satysfakcja, że nie odpuściłam i doszłam z lekka do siebie, bo miałam MOTYWACJĘ – RUNMAGEDDON !!! Czy zdajecie sobie sprawę jaką jesteście MOTYWACJĄ ?! Teraz w 2023 planuję na ostro … zobaczymy, czy się uda 😉 Proponuję jednak zwrócić również uwagę na Tych, którzy się nie poddają !!! 🙂